Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Sihirli Düğüm Nasıl Yapılır?

Sihirli halka yapımı, gizli düğüm yapımı olarak da geçiyor isimleri. Birçok örgü modelinde kullanılıyor. Özellikle amigurumi oyuncak örgü modellerinde. Örgü oyuncak modelleri ile ilgilenenler , öğrenmek isteyenler için videolu anlatımla sizlere sihirli halka nasıl yapılır anlatmaya çalıştık. Farklı birçok şekilde yapan var. Ama ben bu şekilde yapıyorum. Amigurumi örmeyi ben çok seviyorum. Ve fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum. Daha önceki yazılarımızda sizlere amigurumi nasıl yapılır bahsetmiştik. Ve birçok ücretsiz tarif verdik. Bizi takip ederek tüm paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz.

Sihirli halka sepet yapımında da kullanılıyor. Paspas yapımında da. Birçok örgüde kullanılıyor. Sizlere kendi yaptığım şekilde yapılış şeklini videolu olarak anlatmaya çalıştım. Umarım ilgilenenler için faydalı olur. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Amigurumi Başlangıç Sihirli Halka Yapılışı Video

Sihirli halka yapımını sizlere videolu olarak anlattık. Amigurumi öğrenmek isteyen arkadaşlarımızdan çok istek gelmişti. Bizde sizin istekleriniz doğrultusunda video çekmeye çalışıyoruz. Video çekmek vakit açısından benim için biraz zor oluyor. Kızım küçük olduğu için ve programım yoğun olduğu için pek fırsat bulamıyorum.

Amigurumi ile ilgilenenler ve sihirli halka nasıl yapılır merak edenler için umarım faydalı bir video olur. Aklınıza takılan herhangi bir nokta olduğunda sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler