Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Küçük Prens Örgü Duvar Süsü Yapılışı

Amigurumiden güzel bir tarifle devam ediyoruz. Prenslerimizin, prenseslerimizin odasına güzel bir duvar süsü örüyoruz. Küçük prens örgü duvar süsü yapılışı. Tabi sadece küçükler için değil büyükler içinde Küçük Prens seven herkes için örgü duvar süsü modellerini yapabilirsiniz. Adım adım yabancı örgü modelleri videosundan prensin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Keyifli bir çalışma olacak. Benzerlerini daha önce incelemiştik. Şimdi onlara göz atalım. Daha sonra küçük prens duvar süsü nasıl örülüyor öğreniriz.

Bu paragrafta çocuk odası dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda kullanacağımız duvar süslerinden bahsedeceğiz. Tabi sadece çocuklar için değil kendi hobi odalarınız, çalışma alanlarınız veya evinizin her köşesi için örebilirsiniz. Hediyelik fikirler veya satış içinde yapabilirsiniz. Amigurumi duvar süsü modelleri ve şemaları hazırlamıştık. Galeri içinde birçok model ve o modellerin şeması var. Amigurumi hippo duvar süsü yapılışı ise tarifini paylaştığımız diğer modeller arasında. Örgü lama duvar süsü yapılışını da çok beğeneceksiniz. Tabi her zaman söylediğimiz gibi daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sıra küçük prens örgü duvar süsü yapılışında.

Küçük Prens Duvar Süsü Nasıl Örülür?

Küçük prensi duymayan yoktur sanırım. Kitapta insanlara küçük küçük dersler veriyor. Bir felsefesi var ve herkes çok seviyor. Bizde bu yüzden güzel bir örgü modelleri yapılışı hazırladık. Tığ işi ile ördüğümüz sık iğnelerle, amigurumi teknikleriyle hazırladığımız bir duvar süsü. Tilkisi, ayı, yıldızları ve kırmızı gülü ile tastamam bir duvar süsü.

Küçük Prens Örgü Duvar Süsü Yapılışı 2

Küçük Prens Örgü Duvar Süsü Yapılışı 1

Küçük Prens Örgü Duvar Süsü Yapılışı

Duvar süsümüzü tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla küçük prens örgü duvar süsü yapılışını öğrenelim.

Kaynak: https://www.instagram.com/p/CPlM1JXBtVt/?img_index=3

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler