Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Hippo Duvar Süsü Yapılışı

Örgü duvar süsü modelleriyle devam ediyoruz. Sevdiğimiz hayvan figürleriyle bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonuda kullanacağımız amigurumi hippo duvar süsü yapılışı hazırladık. Daha önce de örgü lama duvar süsü yapılışı hazırlamıştık. Her iki modeli örerek duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Amigurumi başlığı adı altında çok güzel modellerin anlatımlarını hazırladık. Beğendiğiniz figürleri duvar süslerine, yastıklara uyarlayabilirsiniz. Son zamanlarda kıyafetlerimizi süslemek içinde amigurumileri kullanıyoruz. Amigurumi ayıcık, amigurumi tavşan gibi modellerden süslemeler yapabilirsiniz. Sık iğnelerle, tekli trabzanlarla ahşap çubuklar üzerine duvar süslerini örüyoruz. Dilerseniz kuru ağaç dallarına da yapabilirsiniz. Amigurumi hippo duvar süsü yapılışı yanına güneşli, bulutlu duvar süsleri de yapabilirsiniz. Amigurumi güneş yapımı severek öreceğiniz modellerden. Hadi anlatıma geçelim.

Amigurumi Duvar süsü Nasıl Yapılır?

Pamuklu iplerle ördüğümüz en güzel süslerden biri. Hipopotam, tavşan, lama, zürafa, ayıcık, ev, araba gibi figürlerle çok güzel süsler yapabilirsiniz. Çocuklarınızın isimlerini yazabilirsiniz. Baş harflerini yapabilirsiniz. Örgü duvar süsü yapımı severek öreceğiniz figürlerden. Hatta modelde parça ipleriniz varsa değerlendirmek için duvar süsleri yapabilirsiniz.

Amigurumi Hippo Duvar Süsü Yapılışı 1

 

Çok sevimli, çok minnoş. Şimdi güzel bir fikirle devam edelim.

Amigurumi Hippo Duvar Süsü Yapılışı

Beğendiğiniz figürleri sizde örebilirsiniz. Beğendiğiniz bir resmi kareli defterden şablon oluşturarak yapabilirsiniz. Her bir kareyi 1 sık iğne olarak düşünebilirsiniz. Şimdi benzer bir modelde hippo duvar süsü nasıl örülüyor izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler