Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Uğur Böceği

Sırada çok sevimli bir örgü uğur böceği tarifi var. Çeşitli süslemelerinde kullanabilirsiniz. Örgü buzdolabı süsü olarak örebilirsiniz. Renk renk uğur böcekleri örerek evde kalan iplerinizi değerlendirebilirsiniz. Örgü buzdolabı süsü olarak ördüğünüzde boy boy örebilirsiniz. Hediye olarak da güzel bir model olur. Örgü uğur böceğini amigurumi tekniği ile örüyoruz. Yani sık iğne tekniği ile. Sık iğneyi biliyorsanız videoyu takip ederek kolayca örebilirsiniz. Daha önce amigurumi uğur böceği yapılışı hazırlamıştık. Daha büyük bir model. Bu modeli de örebilirsiniz. Örgü uğur böceğinin arkasına mıknatıs yapıştırarak buzdolabı süsü olarak kullanabilirsiniz. Daha önce örgü elbise buzdolabı süsü paylaşmıştık. Bu modeli de örebilirsiniz. Çok örülen modelle arasında. Şimdi sevimli uğur böceğimizin yapılışına geçelim.

Örgü Uğur Böceği Yapımı Anlatımlı

Örgü iğnelik modelleri olarak da örülüp kullanılabilir. Çeşitli süslemelerde de kullanılabilir. El yapımı broş modelleri olarak kullanılabilir. Bebek kıyafetlerini süslemek için kullanılabilir. Örgü uğur böceğinin tüm detayları videoda. Kolay ve herkes tarafından örülebilecek bir model.  Sık iğne biliyorsanız kolayca örebilirsiniz. Uğur böceğinin noktalarını boncuktan yapıyoruz. Düğmeler kullanabilirsiniz. El nakışı çarpı işi yapabilirsiniz. Tohum işi yapabilirsiniz.

Örgü Uğur Böceği

Renk renk uğur böceklerini görüyoruz. Çok sevimliler. Kırmızı, sarı, yeşil, pembe uğur böcekleri örebilirsiniz. Tüm ayrıntıları ile uğur böceğinin baştan sona yapılışını izleyelim. Ve sonrasında örmeye başlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler