Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Anahtarlık Yapımı Anlatımlı

Örgü modelleri ve yapılışlarından sırada anahtarlık modellerine bir tarif var. Amigurumi anahtarlık yapımı anlatımlı model. Videolu olarak hazırlandı. Elinizde daha önce ördüğünüz amigurumiden artan ipleriniz varsa değerlendirmek için örgü anahtarlık modelleri örebilirsiniz. İnce pamuklu iplerle örüyoruz. Elinizde farklı kalınlıkta ipler varsa aynı sayılarda ölçüler farklılık gösterebilir. Tur sayısını azaltarak büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz. Keçeden anahtarlık modelleri, makrome anahtarlık modellerini çok örüyoruz. Boncuklardan çeşit çeşit anahtarlıklar yapıyoruz. Bugün amigurumi modellerinden sevimli salyangoz anahtarlık yapacağız. Amigurumi salyangoz tarifi ve amigurumi kalp tarifinden oluşan bir anahtarlık. Tığ işi anahtarlık modellerinde sizde sevdiğiniz figürleri kullanabilirsiniz. Anahtarlık modellerinden ilk paylaştığımız modeller arasında amigurumi baykuş anahtarlık tarifi yer alıyor. Çok sevildi çok beğenildi. Sizde örmek isterseniz önceki içeriklerden detaylara ulaşabilirsiniz. Anahtarlık yapımı için hemen videoya geçelim. Yeni modelimizle buluşalım.

Amigurumi Anahtarlık Yapımı

Boncuklarla, çiçeklerle süslediğimiz bir anahtarlığımız var. Şapkasını giymiş yolculuğa çıkan sevimli bir salyangoz. İnce pamuklu iplerle, merserize iplerle veya akrilik iplerle örebiliriz. İpimize uygun tığlar seçerek örgümüze başlayabiliriz. Üzerini kurdele, boncuk, inci, gül, el nakışı, kanaviçe gibi uygulamalarla süsleyebiliriz. Amigurumi anahtarlık yapımı anlatımlı modeli sadece anahtarlık değil farklı süsmelerde, çalışmalarda da kullanabiliriz.

Amigurumi Anahtarlık Yapımı Anlatımlı

Anahtarlığımız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok sevimli değil mi. Hemen altta baştan sona anlatımıyla videosunu bulabilirsiniz. Hadi izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler