Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Airpods Kılıfı Nasıl Örülür?

Amigurumi modelleriyle devam ediyoruz. Sırada çok minnoş bir tarif var. Airpodslarımızı unutmadık. Onlar için çok sevimli kılıflar hazırladık. Ben hala kablolu kulaklık kullananlardanım. Bir airpodsum yok ama olanlar için sevimli bir tarif. Eminim hemen örmek isteyeceklerdir. Bir tane tarif hazırlayıp çeşit çeşit modele çevirebilirsiniz. Amigurumi tavşanlar, amigurumi kedicikler, amigurumi ayıcıklar, köpekler, penguenler örebilirsiniz. Çantanızın içinde çok sevimli duracaklar. Sevdiğiniz hayvanları amigurumi olarak örebilirsiniz. Elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Küçük parçalar olduğu için fazla ip gerektirmeyecektir.

Amigurumi modellerinden birçok oyuncak yapılışına değinmiştik. Küçük çocuklarımız için en güzel oyuncakları örmüştük. Bugün ise genç ve yetişkinler için bir amigurumi örneği hazırladık. Yine telefonları düşünecek olursak daha önce kablolu kulaklık kullananlar için dıy kulaklık düzenleyici yapımı örmüştük. Çanta içinde kablolar daha düzenli ve dolaşmıyor. Birbiri içine geçmiyor. Örgü oyuncak modelleri sevenler için telefon süsü modelleri de hazırlamıştık. En güzel modellerine amigurumi telefon süsü örneklerinden ulaşabilirler. Elimizde iplerimiz varsa birde airpods vara hemen amigurumi airpods kılıfı nasıl örülür öğrenelim.

Airpods Örgü Kılıf

1 tarif 6 farklı model. Sizde bir modelden yola çıkarak sevimli airpods kılıfları örebilirsiniz. İlk tarifimiz sevimli minnoş bir köpek. 2. tarif ise dilediğiniz desende oluşturabileceğiniz bir model. Elimizdeki ipleri değerlendirmenin en güzel yollarından biri.

Amigurumi Airpod Kılıfı Nasıl Örülür?

Amigurumi Airpods Kılıfı Nasıl Örülür?

Amigurumi Airpods Modelleri

Amigurumi modellerinden benzer şekilde farklı modellerde farklı iplerle örülmüş amigurumi airpods örneklerini inceleyelim.

Şimdi videoda amigurumi airpods kılıfı nasıl örülür izleme zamanı. Yukarıda en güzel modelleri inceledik. Şimdi nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler