Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Telefon Süsü Örnekleri

Amigurumiden yepyeni süsler hazırladık. Bu kez telefonlarımız için amigurumi örüyoruz. Sevdiğimiz hayvan figürlerinden, amigurumi kalp desenlerinden, amigurumi çiçek modellerini birlikte kullanarak amigurumi telefon süsü örnekleri hazırladık. Amigurumi zürafa, amigurumi fil, amigurumi tavşan, amigurumi bebek modelleriyle telefon süsleri yapabiliriz. Telefon kılıfı yapımı örnekleri kapsamında daha önce farklı projelerden de bahsetmiştik. Kanaviçe etamin örneklerinden telefon kılıfları işledik. Detaylara kanaviçe telefon kılıfı yapımından ulaşabilirsiniz. Keçelerden, örgülerden telefon kılıfı yaptık. Canlı çiçeklerle, kristal reçinelerle telefon kılıfları yaptık. Güzel bir çalışmaya canlı çiçekten telefon kılıfı yapımından ulaşabilirsiniz.  Beğendiğiniz tığ işi örnekler, şiş örgü modelleri, el nakışı modelleri, keçe çalışmalarıyla telefon kılıfları yapabilirsiniz. İnci boncuklarla telefon kılıfları yapabilirsiniz. Mesela kristal taşlarla telefon kılıfı yapılışı ilginizi çekecek kolay örneklerden. Şimdide ince iplerle ördüğümüz amigurumilerle telefon kılıfı yapıyoruz. Çok merak ettiniz değil mi. Hemen anlatıma geçelim.

Amigurumi Telefon Süsü Nasıl Örülür?

Daha önce birçok ücretsiz amigurumi tariflerinden bahsettik. Normal kalınlıkta iplerle, kadife iplerle örülmüş amigurumiler hazırladık. Bugün ince iplerle ördüğümüz amigurumilerle telefonlarımızı süslüyoruz. Önce güzel bir video izleyeceğiz. Videoda zürafa desenli telefon kılıfı yapımından bahsedeceğiz. Daha sonra amigurumi telefon süsü örneklerine göz atacağız. Aynı modelleri amigrumi araba süsü modelleri, amigurumi anahtarlık modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Şimdi telefon süsü, anahtarlık veya araba süsü olarak kullanabileceğimiz amigurumi zürafa tarifine göz atalım.

Zürafanın nasıl örüldüğünü izledik. Son olarak telefon süsü örneklerini inceleyelim. Hazır olarak aldığımız telefon kılıflarını çeşit çeşit örgülerle süslüyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler