Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çoraptan Ren Geyiği Nasıl Yapılır?

Çoraptan oyuncak modellerinden harika bir tasarım var sırada. Çoraptan oyuncak modelleri ve yapımı hazırlayıp çocuklarınızın oynaması için verebilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak da oyuncak modelleri iyi olacaktır. Aslanlar, kangurular, baykuşlar yapabilirsiniz. Örneklerini daha önce paylaşmıştık. Çoraptan maymun yapılışı sizlere oyuncak yapımında fikir verebilir. Çocuklar için çoraptan at yapılışı çocukların hayali ata sahip olabilecekleri bir oyuncak. Amigurumiden de ren geyiği tariflerimiz var. O modelleri de yine örebilirsiniz. Örgü bilmiyorum ama oyuncak yapmak istiyorum diyorsanız çoraptan oyuncaklar elde de makinede de dikilebilecek modeller. Birazdan detaylı yapılışını inceleyeceğiz. Çoraptan ren geyiği nasıl yapılır kalıbını ve tüm aşamalarını bu yazı içinde bulabileceksiniz.

Çoraptan Oyuncak Nasıl Yapılır?

Kırmızı çizgili çorapla ve kahverengi keçelerle harika bir geyik yapıyoruz. Tabi başka malzemelerimiz de var ren geyiğini yapmak için. Kalıbımız, renkli çoraplarımız, kahverengi keçe, beyaz ve kırmızı keçe, makas, tekstil kalemi, iğne, iplik ve elyafa ihtiyacımız olacak. Daha sonra aşağıda gördüğünüz adımları takip ederek rahatlıkla ren geyiğini yapabilirsiniz.

Önce kalıbımızı hazırlıyoruz. Kalıbı çıktı hazırladıktan sonra keselim. Keçe üzerine resimlerdeki gibi çizip keselim. Ve önce boynuz ve yüzü yaparak geyiği yapmaya başlayalım. Ve şimdi tüm ayrıntıları ile çoraptan ren geyiği nasıl yapılır inceleyelim.

Geyiğimiz bitti. Sizde çocuklarınıza yeni yıl hediyesi olarak yapabilirsiniz. Veya kalıbı farklı oyuncaklar yapımında da kullanabilirsiniz.

Çoraptan Ren Geyiği Nasıl Yapılır?

Çoraptan Ren Geyiği Nasıl Yapılır? 1

Çoraptan Ren Geyiği Nasıl Yapılır? 30

Çoraptan Ren Geyiği Nasıl Yapılır? 29

Kaynak : https://www.craftpassion.com/sock-reindeer-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler