Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Odası Duvar Süsleri

Amigurumiden bebek odalarını süsleyecek, çocuk odalarını süsleyecek yepyeni çalışmalar hazırladık. Amigurumi kapı süsü modelleri, amigurumi duvar süsü modelleri olarak yapabilirsiniz. Her zaman ördüğümüz örgü oyuncak modellerine yeni bir soluk getiriyoruz. Ahşap duvar süsü modelleri, ahşap duvar rafları ile amigurumileri birleştirerek yepyeni tasarımlar oluşturuyoruz. Bebek odası duvar süsleri amigurumilere bakış açımızı değiştirecek. Her zaman ördüğümüz amigurumi hayvan desenlerini daha küçük örerek çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Amigurumi bebek tavşan, amigurumi bebek zürafalar yapabilirsiniz. Amigurumi kız bebek, amigurumi erkek bebek modelleri yapabilir duvar süsü olarak kullanabilirsiniz. Amigurumi bebek odası duvar süsleri favori çalışmalarınızdan olacak. Eğer amigurumi örüyor ve satış yapıyorsanız mutlaka bu modellerden yola çıkarak tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Amigurumileri lamba yapımında da kullanmıştık. Mesela en güzel örneklere amigurumi lambader modellerinden ulaşabilirsiniz. Amigurumi duvar süsü modelleri ve yapılışlarında ücretsiz tariflere önceki içeriklerimizden bir tıkla ulaşabilirsiniz. En güzel amigurumi modellerinden en güzel bebek odası duvar süslerini inceleyelim.

Amiguumi Bebek Odası Duvar Süsü Modelleri

Amiguruminin en güzel örneklerinden bir galeri hazırladık. Bebek odası duvar süsleri. Bebek odaları, çocuk odaları için hazırladığımız en güzel örnekler. Bu güzel modelleri hobi odalarımızda da kullanabiliriz. En güzel oyuncaklarımızı sergilemek için şahane fikirler var galeride. Bebek odaları – çocuk odaları için kullanılan duvar raflarında amigurumi oyuncakları sergiliyoruz. Böylece oyuncaklarımızın, raflarımızın güzelliğine güzellik katıyoruz.

Eğer hazırsanız bebek odası duvar süslerini inceleyelim. Bu arada amigurumiler için sağlıklı ipler kullanmayı ihmal etmiyoruz. Göz bebeğimiz  yavrularımız hiç ellerinden düşürmeyecekleri için sağlıklı ipler kullanmak önemli.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler