Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Örgü Bileklik Yapılışı

Amigurumi modellerinden yeni bir tarifle devam ediyoruz. Sevdiğimiz figürlerle çok güzel örgü bileklik modelleri örebiliriz. Amigurumi örgü bileklik yapılışı bize fikir verecek daha sonra kendi tasarımlarımızı oluşturmaya başlayacağız. Çeşitli malzemelerle kendimize, sevdiklerimize veya satış olarak çok güzel bileklikler ördük. Boncuklardan, makromelerden, dantellerden, el nakışlarından, kanaviçelerden, fermuarlardan bileklikler yaptık. Mesela videolu boncuklu örgü bileklik yapılışı kolayca öreceğimiz modellerden. En güzel bileklik modellerini yapıp yine kendi yaptığımız takı askılıklarında kullanabiliriz. Örneğin amigurumi ağaç yapımı takı standı olarak kullanabileceğimiz modellerden. Daha fazla takı yapımı videoları için içerikleri için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi amigurumi örgü bileklik yapılışını öğrenelim.

Amigurumi Bileklik Nasıl Örülür?

Amigurumi balık modelleriyle örülmüş sevimli bir bileklik. Dostluk bileklik modelleri olarak yapabiliriz. Hazırladığımız, ördüğümüz bileklikleri tamamlarken boncukları kullanabiliriz. Çeşitli aksesuarları kullanabiliriz.

Amigurumi Örgü Bileklik Yapılışı 3

Amigurumi Örgü Bileklik Yapılışı 1

Amigurumi Örgü Bileklik Yapılışı 2

 Amigurumi Örgü Bileklik Yapılışı 4

Amigurumi Örgü Bileklik Yapılışı

Çok sevimli çok minnoş görünüyorlar. Hazırsanız hemen adım adım yapılışını öğrenmeye geçelim. Aslancık, kurbağacık, tavşancık, ayıcık, örgü çiçek modelleriyle çok güzel bileklikler tasarlayabiliriz. Çocuklarımızın sevdiği figürlerle amigurumi örgü bileklik yapılışını tamamlayabiliriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler