Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Boncuklu Örgü Bileklik Yapılışı

Yeni bir bileklik modeli daha. Bileklik severler için çok güzel bir  örnek. Renkli boncuklarla kendiniz için sevdikleriniz için yapabilirsiniz. Çocuklarınıza renk renk yapabilirsiniz. Geçen gün dolaşmaya çıktığımda çocukların bu tarz ürünleri sattığını gördüm . Çok hoşuma gitti. Aralarında kitapları kendi oyuncakları da vardı. Sizde onlar için sizde öyle birşey yapabilirsiniz. Birçok farklı şekilde hazırlanmış örgü bileklik yapımı var  sayfamızda. Makrome ipinden bileklik yapımı ve küpe modeli var. Takıp yapabilirsiniz. İncilerle süslenmiş. Gerçekten çok şık duruyor. Tığ işi bileklik modellerini boncuklarla süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz.

Örgü dostluk bileklikleri yaparak yakın arkadaşınıza, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Şimdi anlatacağımız video kordon örgü tekniği ile yapılmıştır.

Örgü Bileklik Yapımı Video

Pamuklu iplik ve 0 numara tığ ile yapılmış güzel bir bileklik. Renkli cam boncuklar kullanılmıştır. Sizin elinizde daha önceden kalan boncuklarınız varsa kullanabilirsiniz. Videoda detaylı olarak anlatım mevcut. Takıldığınız bir nokta olursa sormaktan çekinmeyin. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler