Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kazak Delinirse Nasıl Tamir Edilir?

Triko kazaklarımız, el örgü kazaklarımız üzerinde uygulayacağımız küçük tamir bilgileriyle devam edeceğiz. Eğer örgü kazaklarınız delinirse nasıl tamir edeceğimizi, deliği nasıl kapatacağımızı öğreneceğiz. Hazır trikolarınızda bu tekniği kullanabilirsiniz. Örgü kazak delinirse nasıl tamir edilir tüm adımlarıyla öğreneceğiz.

Bazen çamaşır makinesinden kazaklarımız delinmiş bir şekilde çıkar. Yada bir yere takar kazağın delinmesine yol açarız. Özellikle çok sevdiğimiz kazağın başına geldiyse bu olay bizleri çok üzer. Artık üzülmeye son diyoruz ve küçük bir yöntemle triko kazak tamiri yapacağız. Daha öncede pratik fikirlerden bahsetmiştik. Evde uygulayabileceğimiz tamir yöntemlerinden bahsetmiştik. Mesela kot pantolon tamiri nasıl yapılır paylaştığımız konular arasında. Kot pantolonları yamadık, fermuarını değiştirdik, beline lastik taktık. Ördüğümüz battaniyeler söküldüyse eğer onları da tamir ettik. Nasıl diye soruyorsanız sökülen battaniye tamiri nasıl yapılır detaylarıyla öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinesinde küçülen kıyafetlerinizi de eski haline çevirebilirsiniz. Küçülen kıyafetler eski haline nasıl gelir önceki içeriklerimiz arasında. Gelelim şimdi örgü kazak delinirse nasıl tamir edilir öğrenmeye.

Triko Kazak Nasıl Tamir Edilir?

Yırttığımız, deldiğimiz bir kazağın nasıl tamir edildiğini öğreneceğiz. Evde triko kazaklarımızı, örgü kazaklarımızı tamir ederek eski haline getirebilir ve keyifle kullanmaya devam edebiliriz.

Örgü Kazak Delinirse Nasıl Tamir Edilir? 1

Örgü Kazak Delinirse Nasıl Tamir Edilir?

İlk yapacağımız iş delinen, tamir edeceğimiz kazakla aynı renkte iplik kullanmak olacak. Daha sonra iğne ile aşağıdaki adımları takip ederek trikomuzu tamir etmeye başlayacağız. Son olarak videoya geçip örgü kazak delinirse nasıl tamir edilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler