Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Haraşo Kolay Örgü Süveter Yapılışı

Yetişkin bayanlar için genç kızlar için çok şık örgü süveter modellerinden bir tarif hazırladık. Haraşo kolay örgü süveter yapılışı. Rengiyle modeliyle çok hoş bir örnek. Üstelik örmesi de kolay. Yabancı örgü modellerinden bir anlatım. Biraz şiş örgü modellerini örmeyi biliyorsanız videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Mor renkle örülmüş süveter görünümüyle çok şık çok spor duruyor. Boğazlı süveter tam kış aylarına uygun sizleri sıcacık tutacak.

Bugüne kadar kolay zor birçok el örgüsü modellerinden bahsettik. Örgü modellerimiz arasında bayan süveterleri, çocuk süveterleri de yer alıyor. Mesela motifli örgülerle en güzel süveterleri ördük. En güzelinin tarifine ise motifli süveter modellerinden ulaşabilirsiniz. Yine şiş örgüden çıtı pıtı duran örneklerle süveterler ördük. Tarifine ise kapşonlu pirinç örgü süveter yapılışından ulaşabilirsiniz. Baklava dilimi örgü süveter yapılışı ise tığ işi baklava dilimi motiflerle ördüğümüz kolay örgü süveter modellerinden. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaşa rahatlıkla uyarlayarak öreceğimiz süveterin yapılışına geçelim.

Şişle Süveter Nasıl Örülür?

Birçok kıyafetinizle kombinleyeceğiniz örgü süveter anlatımı hazırladık. Süveterimizde haraşo örneğini kullanıyoruz. Ön sırada ve arka sırada düz olarak ördüğümüz şahane bir model. Hem örmesi kolay hem de duruşu çok güzel örgülerden. Bebek örgülerinde, yetişkin örgülerinde de çok güzel duruyor. Erkek, bayan herkese örülebilecek nadide örneklerden.

Haraşo Kolay Örgü Süveter Yapılışı

Hem mor renkle hem de gri renkle örüldüğünde nasıl durduğunu görüyoruz. Severek öreceğiniz gururla giyeceğiniz örgülerden. Hazırsanız hemen videolu yapılışına geçelim. İşte tüm detaylarıyla haraşo kolay örgü süveter yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler