Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Sepet Yapımı

Kağıt ip örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada farklı şekillerde farklı boyutlarla öreceğimiz kağıt ipten sepet yapımı var. Hobi çantası, örgü çorap sepeti, örgü çanta modeli, örgü saksı kılıfı, örgü ekmek sepeti gibi birçok şekilde kullanabiliriz. Kağıt ip yerine isterseniz hasır ipleri veya koton ipleri de tercih edebilirsiniz.

Kağıt iple bugüne kadar örgü çanta modelleri ördük. Kağıt ip supla modelleri yaptık. Kağıt ip şapka modelleri ördük. Şimdi de onlar arasına örgü sepet yapılışını ekleyeceğiz. Kağıt iple yaptığımız tüm modellerin anlatımına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi birkaç modele değinelim.

Bildiğiniz gibi hazeran fiyatları oldukça fazla. Ev dekorasyonunda çok kullanılıyor. Dolap kapaklarında, camlar üzerinde, hazeran tepsi yapımında, hazeran sepet yapımında kullanıyoruz. Eğer bütçemiz hazeran almaya yetmiyorsa bizde evde yapabiliriz. Kağıt ipten hazeran yapılışından detaylara ulaşabilirsiniz. Gerçeğinden farksız. Kağıt ip hasır modeli nasıl yapılır paylaştığımız projeler arasında. Sepet, çanta gibi örgülerinizde kullanabilirsiniz. Kağıt ip çanta modelleri çok güzel duracaktır.

Kağıt İpten Sepet Nasıl Örülür?

Altta yuvarlak taban üzerinde ise sık iğnelerle ördüğümüz yeni model sepet anlatımı hazırladık. kağıt ipten sepet yapımı size ilham verecek ve tığ işi örgülerle şiş örgülerle çok güzel sepetler örmeye başlayacaksınız.

Kağıt İpten Sepet Yapımı

İşte sepetimiz. Çok güzel ve örülmeye değer. Kolay örgü modellerinden. O halde videoya geçip kağıt ipten sepet yapımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler