Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zırh Örgü Nasıl Yapılır?

Şiş örgü örneklerinden çok sevilen bir örneğin yapılışını hazırladık. Örgü hırkalar, örgü kazaklar, örgü yelekler, örgü şallar örebilirsiniz. Bebek örgüleri örebilirsiniz. Tek renk iplerle veya renk renk iplerle örgülerinizi örebilirsiniz. Zırh örgü nasıl yapılır anlatan güzel bir video hazırladık. Aynı ipi hem kalın şişle hem de ince şişle örerek örneğimizi yapıyoruz. Kolay örgü modellerinden. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla yapabilirler.

Örgü modellerinde çok güzel modellerin yapılışını paylaştık. Çeşit çeşit örnekler ördük. Mesela kalın ip ince ip bir arada örneği çok severek öreceğiniz yeni tariflerden. Misinalar, dantel ipleri kullanarak ve ayrıca kalın ip ekleyerek örgümüzü örmüştük. Eşkenar dörtgenler örgü modeli yapılışı yeni değişik modellerden. Daha birçok modelin anlatımına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi zırh örgü nasıl yapılır ondan bahsedelim.

Zırh Örgü Modeli Yapılışı

Hırkalar, yelekler, şallar… Birçok modelin yapılışında kullanacağınız kolay örgülerden. Aynı ipi kullanarak bir kalın birde ince şişe ihtiyacınız olacak. Düz örgü ile ördüğümüz model böylece sanki örnek uygulaması yapılmış gibi duruyor.

Zırh Örgü Nasıl Yapılır?

Zırh Örgü Nasıl Yapılır? 1

Gayet güzel duran, örülmeye değer bir model. Üstelik örmesi de çok kolay. Bu örnek ile örülmüş renkli bir hırka görmüştüm. Her turda renk değiştirilerek örülmüş renkli çizgili bir hırkaydı. Sizde o şekilde örgüler örebilirsiniz. Şimdi zırh örgü nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler