Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yıldız Örgü Mini Sepet Yapılışı

Örgü sepet modellerinden şahane bir model anlatımı hazırladık. Yıldız örgü mini sepet yapılışı. Daha çok lif modellerinde kullandığımız bir teknikle örüyoruz. Çeşitli boylarda örerek sepetler yapabiliriz. Örgü peçetelik modelleri olarak kullanabiliriz. Penye ip sepet modellerinden daha önce birçok kez bahsettik. Yine hasır iple sepet modelleri, koton iple sepet modelleri ördük. Şimdi yine koton iplerle sepetler örüyoruz. Örmesi kolay duruşu çok şık. Takılarınızı koymak için hobi malzemelerinizi koymak için peçetelik için sepet modelleri olarak örebiliriz. Örgü sepet modelleri yapılışları birçok şekilde kullanacağımız sepetlerden. Daha büyük örerek, yuvarlak taban üzerine, kare taban üzerine örerek daha büyük boyutlu sepetler örebilirsiniz. Oyuncak sepetleri, çamaşır sepetleri gibi. Farklı sepet modelleri arıyorsanız yine sizlere önereceğimiz kolay dokuma sepet yapılışını deneyebilirsiniz.

Yıldız Örgü Mini Sepet Nasıl Örülür?

Örmesi kolay çalışmalardan. TV karşısında otururken bile keyifle öreceğiniz sepet modellerinden. Parça ipleri değerlendirmek için renk renk sepetler örebilirsiniz. Daha önce lif örenler az sonra paylaşacağımız sepeti çok kolay bir şeklide örecekler. Kare parça örüp kenarlarından şekil vererek yıldız örgü mini sepet yapılışını örüyoruz. Birçok farlı renkte sepetler örerek bebek odalarında, banyolarda, mutfaklarda birçok yerde kullanabilirsiniz.

3,75 mm tığ, pamuklu iplik, makas ve goblen iğnesine ihtiyacımız olacak. Sepetin boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 15, 25 cm 12,7 cm olarak örülmüş fotoğraftaki modeller. Kullanacağımız iplerin kalınlık inceliğine göre boyutlar değişecektir.

Yıldız Örgü Mini Sepet Yapılışı

Yıldız Örgü Mini Sepet Yapılışı 2

Yıldız Örgü Mini Sepet Yapılışı 4

Yıldız Örgü Mini Sepet Yapılışı 3

Yıldız Örgü Mini Sepet Yapılışı 1

Evet sepetimizin bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Çok hoş değil mi. Sıra geldi nasıl örüldüğünü izlemeye.

 

Kaynak : https://www.1dogwoof.com/jasmine-star-crochet-jewelry-dish-valet-tray/

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler