Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları

Ev dekorasyonunda kullanacağınız çok şık örgü sepet modelleri ve örgü sepet yapımı paylaşacağız. Bu sepetleri hasır ipten örebilirsiniz. Penye ipten sepet modelleri yapabilirsiniz. Kordon ipten sepetler örebilirsiniz. Hepsine örnek göreceksiniz. Dantel örgü sepet yapılışı bulabilirsiniz. Geri dönüşüm fikirlerini seviyorsanız gazeteden sepet yapımı ile de ilgilenebilirsiniz.

Daha önce sizlere penye ip örgü modellerinden sıkça bahsettik. Çantalar, paspaslar, sepetler yaptık. Şimdi model isteyen arkadaşlarımız için model paylaşımında bulunacağız. Ve yine bazı modellerin yapılışını sizlerle paylaşacağız. Yaparken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Örgü Sepet Yapılışı

Sizlere önce birkaç modelin yapılışından bahsetmek istiyorum. Modellerin yapılışını sizlerle şema olarak paylaşacağız. Sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa sormaktan çekinmeyin. Teknik olarak aynı şekilde yapılıyor. Beğendiğiniz örgü modellerini sepet uygulaması yapabilirsiniz.

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 35

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 36

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 37

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 39

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 43

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 26

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 25

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 22

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 21

Örgü Sepet Modelleri ve Yapılışları 20

Birkaç modelin yapılışını gördük. Şimdi daha önce yapılışını sizlerle paylaştığımız modelleri görelim. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Mutfakta , banyoda, salonda , çocuk odalarında. Her alana uygun modeller yapabilirsiniz. İçine havlular, hobi malzemeleriniz, ekmek sepeti, ipler, çiçekler , kaşıklar koyabilirsiniz. Dantellerle, iplerle, aplikelerle, boncuklarla dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Kaynak : http://zolushka-zolushka.blogspot.com.tr/2015/10/blog-post.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler