Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Ekose Panço Yapılışı

Daha önce bu tekniği örgü şal modellerinde, örgü yelek modellerinde kullanmıştık. Bugün örgü panço yapılışında kullanıyoruz. Kolay ekose panço yapılışı çok beğeneceğiniz büyük küçük herkes için öreceğiniz modellerden. Renk seçimini ise zevkinize göre yapabilirsiniz. Panço modellerini dışarı çıkarken hemen üzerinize alabilirsiniz. Evde üşüdüğünüzde hemen kullanıma hazır olarak sizi bekliyor olacak. Örgü şal, örgü yelek kullanmayı sevmeyenler için panço çok şık ve kullanışlı. Dışarıda serin havalarda sizi ısıtacak. Kıyafetlerinizde birçok parça ile kullanabilirsiniz. Etekle, pantolonla, elbiseyle kullanabilirsiniz.

Bayan örgü panço modelleri ve yapılışlarında tığla ve şişle örülmüş birçok modelden bahsettik. Mesela örgü hırka modelleri olarak da kullanabileceğiniz örgü panço modeli yapılışı var. Muhteşem güzellikte. Örgü panço modelleri açıklamalı tariflerde aşağıdakini veya daha önce ördüklerimizi inceleyebilir beğendiklerinizi örebilirsiniz. Dantel örgü panço modeli çok beğeneceğiniz firkete gidi duran örgülerden. Birkaç modelin yapılışından bahsettik. Daha fazlası önceki içeriklerde. Şimdi kolay ekose panço yapılışını öğrenme vakti.

Ekose Panço Nasıl Örülür?

İlk olarak tığla kafes kısmını tamamlıyoruz. Daha sonra içinden ip geçirerek pançonun son şeklini veriyoruz. Böylece ortaya kolay ama bir o kadar şık duran panço çıkıyor. Kolay ekose panço yapılışı nasıl duruyor merak ediyor musunuz ? O halde hemen inceleyelim.

Kolay Ekose Panço Yapılışı

Rengine de modeline de bayıldım. Sizce nasıl. Çok güzel olmamış mı. Hem kolay hem de çok şık. O halde hemen tığlarımızı, iplerimizi hazırlayalım kolay ekose panço yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler