Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Panço Modelleri Açıklamalı

Şiş örgü modellerinden 2 renkli harika bir panço. Örgü panço modelleri açıklamalı örnek hepimizin bildiği pirinç örgü modelinden oluşuyor. Çok şık çıtır çıtır bir model. Örmesi de kolay. Sevdiğiniz birçok renk düzeni ile örebilirsiniz pançoyu. Bugüne kadar tığ veya şişle örülmüş birçok örgü panço modellerinden bahsettik. Motifli panço modelleri ördük. Çocuk pançoları ördük. Şimdi kendimize bir panço örüyoruz ama ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Model kolay dantel panço örgü modeli ile aynı şekilde ekleniyor. Birleşimi aynı. Ekose panço nasıl örülür bahsettiğimiz diğer modellerden. Panço örgü modelleri anlatımlı modelin detaylarına geçelim. Kendimiz için örelim.

Örgü Panço Modelleri Açıklamalı

Kabarık, çıtır çıtır desenleri sevenler için güzel ve kolay bir panço örüyoruz. Örgü panço modelleri açıklamalı örnek çok kolay bir şekilde öreceğiniz bir model. Örgüye yeni başlayanlarda çok rahat bir şekilde örebilir. Pirinç örgü modelini birçok örgüde kullanıyoruz. Bebek örgülerinde, bebek yeleklerinde, yetişkinler için ördüğümüz örgülerde kullanıyoruz.

Örgü panço modelleri açıklamalı örnek için  farklı 2 renkte iplik seçiyoruz. Modelde siyah ve ekru renk kullanıyoruz. Pirinç örgü 1 düz 1 ters ten oluşuyor. Arka sırada ters üzerine düz, düz üzerine ters örüyoruz. İp sayısı ve beden simgeleri aşağıdaki gibidir.

Örgü Panço Modelleri Açıklamalı 2

A-b,c için 65, d-e için 71 ilmek atarak başlıyoruz. Aşağıdaki gibi 2 parça örüyoruz.

Örgü Panço Modelleri Açıklamalı 3

Örgü Panço Modelleri Açıklamalı

Şimdi bu 2 parçayı birleştiriyoruz.

Örgü Panço Modelleri Açıklamalı 1

Şimdi şişe ilmek nasıl atılır, pirinç örgü nasıl örülür onu izleyelim.

Örgü panço modelleri açıklamalı örneğin bitmiş halini görelim.

Örgü Panço Modelleri Açıklamalı 4

Kaynak : https://www.femmeactuelle.fr/deco/loisirs-creatifs/tricot-poncho-gratuit-53882

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler