Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ekose Panço Nasıl Örülür?

Şahane bir panço tarifi var sırada. Ekose panço nasıl örülür detaylı anlatımı ile hazırladık. Her renk kombinasyonu ile örebileceğiniz güzel bir panço. Bebek battaniyesi, örgü halı modelleri gibi örneklerde de kullanabilirsiniz. Ekose panço nasıl örülür geçmeden önce birçok örgü panço modelleri tarifimiz var. Önce onlara değinelim. Daha sonra yeni model pançomuza geçelim. Örgü panço motifli örülen üzeri trabzanlar ile çevirdiğimiz bir örnek. Örgü bayan panço yapılışı renkli iplerle örülmüş 2 parçanın birleşiminden oluşan örgü süveter modellerinden. Bayan örgü panço modelleri ve yapılışı için tığ veya şişle ördüğümüz yetişkinler için, çocuklar için örülmüş modeller var. Beğendiklerinizi sizde örebilirsiniz. Ekose örgü modelini farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Battaniye, yatak örtüsü, halı, yelek modelleri, örgü atkı modelleri gibi birçok örgülerde kullanabilirsiniz. Pançoyu kenarlarından birleştirerek yelek modeline çevirebilirsiniz. Yavaş yavaş yapılışına geçelim.

Tığ İşi Panço Modelleri ve Yapılışları

Ekose panço nasıl örülür detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Belki örgüye yeni başlayanlar için biraz karışık gelebilir. Biraz örgü bilmek gerekebilir model için. Pançolar kullanımı çok rahat ve şık. Hamileler içinde panço kullanımı çok rahat oluyor. Hemen üzerinize geçiriyorsunuz. Pançonun ekose kısımlarını ilmek kaydırma ile yapıyoruz. Pançomuzun önce şemalarını görelim.

Ekose Panço Nasıl Örülür? 3

Ekose Panço Nasıl Örülür? 4

Şemalarımız bu şekilde. Panço bittiğinde çok güzel duruyor. Kenar kısımlarına püskül takıyoruz. Siz isterseniz kenarına farklı bir uygulama yapabilirsiniz. Ekose olduğu için püsküller çok yakışacaktır.

Ekose Panço Nasıl Örülür?

Ekose Panço Nasıl Örülür? 1

Ekose Panço Nasıl Örülür? 2

Panço bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Hadi şimdi ekose panço nasıl örülür videodan izleyelim.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/patons-plaid-blanket-crochet-poncho/PAC0107-008517M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler