Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bayan Panço Yapılışı

Tığ ile örülmüş bayan örgü panço modelleri ve yapılışı hazırladık. Tığ işi örgü modelleri sevenler, batik iple, ebruli iplerle örgü örmeyi sevenler bu örneğe bayılacaklar. Örgü bayan panço yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Daire şeklinde çok şık duran bir panço. 2 parça örüp kol kısımlarını bırakarak dikiyorsunuz. Ve ortaya süper bir sonuç çıkıyor. Biraz daha önce paylaştığımız örgü panço modellerinden bahsedelim. Örgüye yeni başlayanlar için kolay panço yapılışı var. Ayrıntılarına kolay panço örgü modeli ve yapılışından ulaşabilirsiniz. Yine tığ ile örülmüş güzel bir örnek. Tığ ile örülmüş pançolara devam ediyoruz. Motifli örgüleri sevenler için motifli panço nasıl örülür anlatımlarımız olmuştu. Motifli pançolar kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Hanım dilendi bey beğendi örgü modelinden yapmış olduğumuz bir pançomuz daha var. Birçok örgüde kullanıyoruz hanım dilendi bey beğendi hırkaları, battaniyeler örüyoruz.  Örgü panço modeli videolu yapılışından bu örneğin detaylarına ulaşabilirsiniz. Sıra geldi yaprak yaprak örgü bayan panço yapılışına.

Yapraklı Örgü Bayan Panço Nasıl Yapılır?

Örgü bayan panço yapılışına şemalı olarak vereceğiz. Mevsimlik olarak kullanabilirsiniz. Yaz kış kullanabilirsiniz. Yazın soğuk gecelerinde kullanabilirsiniz. Sonbahar için mükemmel bir panço olacak. Yüksek kaliteli resimlerle sizlere modeli göstermeye çalıştık. Ve yapılışını şemalı olarak hazırladık. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Her turda renk değiştirerek, tek renk olarak, ebruli – patik iplerle örerek yapabilirsiniz. Umarım keyif alarak örersiniz bu ve diğer modellerimizi. Hazırlayan arkadaşa teşekkür ediyoruz. Ve yapılış şemasını hemen veriyoruz.

Örgü Bayan Panço Yapılışı 1

Örnekte % 100 alpaka bir iplik kullanılmış. 50 gr olan iplerden. Ve 4 mm tığ ile örülmüş. Şemada alta bulunan resimde yapılışı , nerelerden ekleneceği anlatılıyor. Ve ördüğünüzde ortaya aşağıdaki sonuç çıkıyor.

Örgü Bayan Panço Yapılışı 2

Kaynak : http://pretty-ideas.com/crochet-start-over-poncho/

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Örgü Bayan Panço Yapılışı”
 1. Alžbeta Jendrálová dedi ki:

  veľmi krásne.

  1. Melek dedi ki:

   vďaka

 2. alicia aballay dedi ki:

  no me gusto el diseño se asemeja aun cojin se lo agradezco por au trabajo

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler