Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Modelleri Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında erkek örgü modellerinde kullanacağımız çok hoş bir model yapılışı hazırladık. El örgü kazak modelleri olarak ördüğümüz örneği farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Örgü şapka modelleri, erkek örgü hırka modelleri, örgü atkı modelleri gibi. Pirinç örgü modeli ve baklava dilimi örgü modelinin birleşimiyle oluşmuş çok hoş bir örnek. Örneğin yapılışını anlatacağız. Daha sonra siz istediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Kazak olarak örüldüğünde de nasıl durduğunu resimde göreceğiz. Yetişkin erkekler için kazaklar, hırkalar, şapkalar, atkılar ördük. Şimdi onlara değinelim. Daha sonra yeni modelimizin tarifine geçebiliriz.

Erkek örgü boyunluk modelleri ve yapılışında kullanabileceğimiz çok hoş bir model. Bebek örgü modellerinde, bebek battaniyesinde de kullanabiliriz. Erkek örgü kazak yapımı için sayıları sorduğunuzda maalesef veremiyoruz. Kullanılan ipler, şişler farklı oluyor. Ölçüler tutmuyor. Örme şeklimiz farklı, her beden farklı ölçülerde olduğu için sayı vermek çok zor. En güzel ölçüyü örmek istediğiniz erkeğin her zaman kullandığı bir kazağı kalıp olarak kullanabilirsiniz. Üzerine ölçerek en ideal ölçülerde örgü hırkalar, örgü kazaklar, örgü yelek modelleri örebilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız modeli erkek örgü şapka yapılışında da kullanabilirsiniz. Hazırsanız hemen erkek örgü modelleri yapılışına geçelim.

Büyük Erkekler İçin Şiş Örgü Örneği

Sadece büyük erkekler için değil küçük erkekler içinde örgü örneklerinde kullanılabilir. Bebek battaniyesinde, erkek bebek örgü hırka modellerinde kullanabiliriz. Örgü süveter modelleri, örgü yelek modellerinde kullanılabilir. Erkek örgü modelleri yapılışı için kullanacağımız şemayı inceleyelim.

Erkek Örgü Modelleri Yapılışı 1

Düz örgü ve ters örgülerle oluşan çok güzel bir model. Eğer modeli beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız buyurun hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

Erkek Örgü Modelleri Yapılışı

Erkek Örgü Modelleri Yapılışı 2

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler