Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Kazak Yapımı

Şiş örgü modellerinden yine beğeneceğiniz bir tarif daha. Erkek örgü kazak yapımı. Adım adım tüm aşamaları videoda yer alıyor. İlmek sayılarını ayarlayarak sizde örebilirsiniz. Lacivert bir ip  kullanılmış. Griler, siyahlar, bej renkleri de örebilirsiniz. El örgüsü erkek kazak modelleri için yünlü ipler kullanabilirsiniz. Erkek örgü kazak modellerinde kullanılan örnekleri farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Pirinçli baklava modeli bebek battaniyelerinde çok güzel durur mesela. Bebek örgülerinde de. Hasır örgü ile ördüğümüz çok güzel bir kazak daha var. Detaylı yapılışına örgü erkek kazak modelleri yapılışlarından ulaşabilirsiniz. Boğazlı erkek kazak örgü modelleri çok beğeneceğiniz hemen örmek isteyeceğiniz modeller arasında yerini alacak. Şimdi tüm detayları ile erkek örgü kazak yapımına geçelim.

Erkek Örgü Kazak Modelleri Anlatımlı

Yünlü, yarı yünlü ve tiftik karışımlı 3 iplik birbiri ile karıştırılarak 4 mm şiş ile örülmüş. 4 mm şişe uygun ipler kullanabilirsiniz. Ön ve arka olarak 2 parça halinde örülüyor kazak. Daha sonra kolları örüyoruz. Yakayı örüyoruz. Örgüye 1 düz 1 ters lastik örüyoruz. Kazakta aşağıdaki örnekleri kullanacağız. Önce şemaları görelim.

Erkek Örgü Kazak Yapımı 3

Erkek Örgü Kazak Yapımı 4

Erkek Örgü Kazak Yapımı 5

Erkek Örgü Kazak Yapımı 17

Kazağın uzunluğu 68 cm. 580 gram iplik kullanılmış. Kazak için şişe 60 cm olacak şekilde ilmek atılarak başlanmış. 1 düz 1 ters lastik örülmüş.

Erkek Örgü Kazak Yapımı 1

Erkek Örgü Kazak Yapımı 2

Erkek Örgü Kazak Yapımı 6

Erkek Örgü Kazak Yapımı 7

Erkek Örgü Kazak Yapımı 8

Erkek Örgü Kazak Yapımı 9

Erkek Örgü Kazak Yapımı 12

Erkek Örgü Kazak Yapımı 13

Erkek Örgü Kazak Yapımı 10

Erkek Örgü Kazak Yapımı 11

Kazak çok güzel görüyor. Videoda baştan sona anlatılmakta. Yabancı örgü modellerinden ama ellerini takip ederek yapabilirsiniz. Ben dil bilmiyorum ama ellerini takip ederek yapıyorum. Eşinizin kullandığı bir kazağı ölçü olarak kullanabilirsiniz.

Erkek Örgü Kazak Yapımı

Erkek Örgü Kazak Yapımı 16

Erkek Örgü Kazak Yapımı 14

Erkek Örgü Kazak Yapımı 15

Şimdi erkek örgü kazak yapımının baştan sona yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler