Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Şapka Yapılışı

El örgüsü modellerinden güzel bir şapkanın yapılışıyla devam ediyoruz. Bu kez yetişkin erkekler için şapka modelleri anlatımı hazırladık. Yine videolu anlatımlardan. Biraz tığ işi biliyorsanız erkek örü şapka yapılışını rahatlıkla örebilirsiniz. Anlatımlı bere örgü modelleri için eşinizin, oğlunuzun, erkek kardeşinizin, babanızın sevdiği renkleri kullanabilirsiniz. Tek renk olarak örebileceğimiz gibi 2 renk 3 renk kullanarak da örebiliriz. erkek örgü şapka yapılışında aynı tekniği kullanarak takım olmasını isterseniz örgü boyunluk modelleri de örebilirsiniz. Yine aynı renk düzeninde aynı renklerle. Eldiven örmeyi biliyorsanız takımı örgü eldiven modelleriyle taçlandırabilirsiniz. Muhteşem bir takım olur. Erkek örgü modellerinde şapka, boyunluk çok örüyoruz. El örgü hırka modelleri, örgü süveter modelleri, örgü yelek modelleri de diğer ördüğümüz örgülerden. Örgüyü yeni öğrendiysek özellikle ilk tercihimiz örgü atkı modellerinden yana oluyor. Daha kolay çünkü. Bugün kolay modelle şapka modelleri öreceğiz. Şiş ile şapka örmek isterseniz şiş örgü şapka modelleri anlatımına bir göz atabilirsiniz. Desenli uygulamalardan. Şimdi erkek şapka örgü modelleri anlatımına geçelim.

Erkek Örgüleri Modelleri Anlatımlı

Tığla güzel bir şapka hazırladık. Yeşil renkle ve gri renkle örülmüş, bitmiş hallerini de göreceğiz. Sizde öreceğiniz kişinin sevdiği renklerde örebilirsiniz. Erkek çocuklarına da örerek baba – oğul takımlar yapabilirsiniz. % 100 akrilik iplik ve 6 mm tığla örülmüş. Kaynak kısmından da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Erkek Örgü Şapka Yapılışı 4

Erkek Örgü Şapka Yapılışı 3

Erkek Örgü Şapka Yapılışı 2

Erkek Örgü Şapka Yapılışı 5

Erkek Örgü Şapka Yapılışı

Erkek Örgü Şapka Yapılışı 1

Erkek Örgü Şapka Yapılışı 7

Erkek Örgü Şapka Yapılışı 6

Çok güzel görünüyor değil mi. Üstelik örmesi de çok kolay. Dilerseniz hemen erkek örgü  şapka yapılışının videosunu izleyelim.

 

Kaynak : https://richtexturescrochet.com/mens-classic-beanie-with-colour-crochet-pattern/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler