Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Harry Styles Modeli Şapka Yapılışı

Daha önce Harry Styles hırkasından bahsetmiştik. Şimdi benzer şekilde örülen bere modellerinden bahsedeceğiz. Takım olarak veya ayrı ayrı kullanacağımız örgü modellerinden. Hırka için şiş örgü örneklerini kullanmıştık. Şapka modelleri için ise tığ işi örgü teknikleri kullanacağız. Dilerseniz hırkayı da tığ işi örgüyle veya şapkayı şiş örgüyle yapabilirsiniz. Patchwork tarzı parça iplerle öreceğimiz çok şık değişik örgülerden. Kırkyama örgü modelleri parça ipleri değerlendirmek için çok güzel modeller. Örgü şapka anlatımlı modeller için benzer tarzda farklı renklerle şapkalarınızı örebilirsiniz. Kare kare motiflerle motifleri örüyoruz. Sonra motifleri birleştirerek şapkaya çeviriyoruz. En son bordür kısmını örüyoruz. Şapkayı tamamlıyoruz. Erkek çocukları içinde kız çocukları içinde örülecek, severek kullanılacak bir model. Bu modelden yola çıkarak farklı tığ işi örneklerle, şiş örgü örnekleriyle motifler örüp hırkalar, yelekler, atkılar, paspaslar, az sonra paylaşacağımız gibi şapkalar örebiliriz. Harry Styles modeli şapka yapılışı için anlatıma geçelim.

Harry Styles Şapka Nasıl Örülür?

Parça parça motiflerle şahane bir model hazırladık. Harry Styles modeli şapka yapılışı hazırladık. Kırmızı, yeşil, mavi, turuncu, siyah gibi renkleri içinde barındıran harika bir model. Hemen genç kızlarınıza, delikanlılara örmeye başlayabilirsiniz. Küçük çocuklar içinde örmeye başlayabilirsiniz.

Harry Styles Modeli Şapka Yapılışı 1

Motifler yukarıdaki gibi olacak. Daha sonra motifleri birleştireceğiz. Üst kısım için yuvarlak parça örüp birleştireceğiz. Sonra birleştireceğiz. Alt kısmı örmeye geçeceğiz.

Harry Styles Modeli Şapka Yapılışı

Harry Styles Modeli Şapka Yapılışı 2

Şimdi şapkanın bittiğinde nasıl göründüğüne göz atalım. Sonra nasıl örüldüğünü izleriz.

Harry Styles Modeli Şapka Yapılışı 4

Harry Styles Modeli Şapka Yapılışı 3

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler