Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Şapka Anlatımlı Modeller

Çok güzel bir şapka tarifi hazırladık. Örgü şapka anlatımlı modeller kız ve erkek çocukları için keyifle öreceğiniz bir örnek. Bere modellerinde renkli kısımları evde kalan parça iplerinize yapabilirsiniz. Tığ ile çok kolay bir şekilde örebilirsiniz. Tepe kısmından başlayarak şapkayı çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Örgü şapka modelleri ve yapılışına beğendiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Kış için olduğundan yünlü ipleri tercih edebilirsiniz. Kolay örgü şapka yapımı detayları videoda. Videodan takip edebilir ve tur sayılarını artırarak istediğiniz yaşa göre yapabilirsiniz. Yine kaynak kısmında bulunan linkten detaylara ulaşabilirsiniz. Örgü şapka modelleri için yapılışına geçelim.

Örgü Şapka Modelleri Anlatımlı Yapılışı

Çok güzel bir şapka. Kardeş kombinleri, anne kız, anne oğul, baba kız, baba oğul kombinleri yapabilirsiniz. Renkleri istediğiniz gibi ayarlayarak çok güzel şapkalar örebilirsiniz. Örgü şapka anlatımlı modellerin uç kısmında renk uygulaması yapıyoruz. Kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlarda çok rahat bir şekilde örebilirler.

Örgü Şapka Anlatımlı Modeller

Çok güzel duruyor değil mi. Çok güzel bir abla kardeş uyumu ile örülmüş bir şapka. Örgü şapka anlatımlı modelleri sizde sevdiğiniz renklerle, çocuklarınızın sevdiği renklerle örebilirsiniz. Yünlü ipler, pamuklu ipler, evde kalan parça ipler, yünlü karışımlı ipler ile örebilirsiniz. kullanacağınız ipe göre tığ seçebilirsiniz. Ölçüler kullanılan iplere göre değişebilir. Daha önce şapka modelleri arasında yaşa göre şapka ölçülerinin nasıl hesaplanacağından bahsetmiştik. İnceleyebilir çocuklarınıza örebilirsiniz.

Örgü şapka anlatımlı modeller videolu yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://www.ktandthesquid.com/2013/10/14/free-bright-stripes-crochet-beanie/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler