Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı

Bere modellerinden çok sevilen sevimli bir karakterin şapkaya dönüşmüş hali ile devam edeceğiz. Kurabiye canavarı şapka yapılışı çocukların çok sevdiği bir şapka. Sadece çocuklar mı bizde çok seviyoruz. Kendiniz içinde örebilirsiniz. Bere modellerinde böyle sevimli karakterleri çocuklarınız için şapka olarak örebilirsiniz. Çizgi film, film karakterinde şapkaları çocuklar çok seviyor. Yine çocuklarınız için canavar modelleri şapkalar da örebilirsiniz. Bebekler için bere modelleri güzel bir örnek mesela. Frozen anna şapka yapılışı da çok beğeneceğiniz modellerden. Hemen örebilirsiniz. Hadi şimdi tığ işi ile ördüğümüz kurabiye canavarı şapka yapılışına geçelim. Şapka modellerini çocuklarımız için örelim. Unutmadan söyleyeyim kendimiz içinde örebiliriz.

Kurabiye Canavarı Şapka Nasıl Örülür?

Mavi sakallı ipten şapka yapılışı hazırladık. Aynı şapkadan örüp üzerine farklı figürler ile modeli değiştirebilirsiniz. Şapkanın gözlerini amigurumi tekniği ile yapıyoruz. Sık iğne ile. Kurabiye canavarı şapka yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. En altta bulunan kaynak kısmından tam sayılara ulaşabilirsiniz. Birçok yaş için verilmiş sayılar mevcut. Kendi çocuğunuza uygun olan sayıları kullanabilirsiniz.

Şapkamızı örerken iki ipi aynı anda örüyoruz. Mavi renkli sakallı iplik ve mavi renkte normal iplik kullanıyoruz. Ve videodaki gibi şapkayı örmeye başlıyoruz.

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 8

Çok sevimli bir şapka oluyor. Şapkanın üzerine isterseniz siyah iplikle ağız örüp dikebilirsiniz. Yine kurabiyeleri de örüp şapkanın üzerine dikebilirsiniz. Şapka çok güzel ve sevimli görünüyor.

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 1

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 4

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 5

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 9

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 2

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 7

Kurabiye Canavarı Şapka Yapılışı 6

Şapkamızı inceledik. Şimdi nasıl örüldüğünü videolu olarak izleyelim. Harika oldu. İyi seyirler.

Kaynak : https://amiamour.com/2019/10/cookie-monster-hat-crochet-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler