Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Frozen Anna Şapka Yapılışı

Şapka modellerini görür görmez kızıma örmek istedim. Onlar çok severler prensesleri. Bu aralar da Frozen filmi vizyona girmişken, çok sevilen bir karakter olmuşken şapkasına değinmeden olmaz. Frozen Elsanın kardeşi Annanın şapkasını örüyoruz bugün. Eminim kızlarınız çok sevecekler ve başlarından hiç çıkarmayacaklar. Bere modellerinden daha önce Elsa saç bandı yapmıştık. İki farklı modelde. Kızlarınız için onları da örebilirsiniz. Elsa saç bandı yapımını kar taneleri ile süsleyebilirsiniz. Keçeden kar taneleri yapabilirsiniz. Tutkal ve simlerle yine kar taneleri yapabilirsiniz. Çocuk şapka modelleri anlatımlı olarak yine güzel bir şapka örmüştük. Elsa şapkadan sonra Frozen Anna şapka yapılışına geldi sıra. Çok güzel ve çok kısa sürede tamamlayacağınız bir proje. Hazır mısınız. Başlıyoruz.

Frozen Anna Şapka Nasıl Örülür?

Her boyutta keyifle öreceğiniz bir şapka. Frozen Anna şapka yapılışından sonra yine güzel bir Elsa şapkası öreriz. Bugün Annaya değinelim. Çok konuşan sevimli kız kardeş. Biz filmine çıkar çıkmaz gitti. Bence 1. daha güzeldi. 2. sinde çok fazla müzik vardı. Sanırım o yüzden beğenmedik. Sonuçta filmde çok emek var. Kıyafetler, takılar. Şahane. Frozen filmini kızlarımız çok seviyor. Yine sevimli karakterlerden Olafı örmek isterseniz amigurumi tarifimiz var. Amigurumi Frozen Olaf Free Pattern den tarifine ulaşabilirsiniz.

Frozen Anna Şapka Yapılışı

Şapkamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Mor, mavi, siyah renkleri kullanıyoruz. Çiçek yaprakları için az bir yeşile ihtiyacımız olacak. Saçlar için ise bakır tonlarına. Dilerseniz saçları yapmayabilirsiniz. Hadi şapkamızın nasıl örüldüğüne bakalım.

Kaynak : http://www.ahuyamacrochet.com/2015/03/gorro-inspirado-en-anna-frozen.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler