Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı

Bere modellerinden sizlere kız çocukları için saçlı şapka yapımı hazırladık. Çocuk şapka modelleri anlatımlı olarak hazırladık. Şemalı anlatımlı modelleri kızlarımız çok sevecekler. Kız çocukları küçük yaşlarda uzun saçları, prensesleri çok severler. Sizde sevdiği prenses kahramanına çevirerek örebilirsiniz. Kızım 6 yaşında ve bu aralar Elsa takıntımız var. Onu çok seviyoruz. Elsa saç bandı yapımı tarifini paylaşmıştık. Kızlarınız için bu modeli de örebilirsiniz. Eminim çok seveceklerdir. Çocuk şapka modelleri örerken veya büyükler için şapka modelleri örerken ölçü konusunda zorluk çekiyorsanız çocuk şapka ölçüsü nasıl alınır yazımızı inceleyebilirsiniz. Tığ işi ile ördüğümüz saçlı şapkanın tarifine geçelim.

Çocuk Örgü Bere Modelleri ve Yapılışı

Çok güzel bir şapka. Örmesi de kolay. Hem kızlarınız için hemde arkadaşları, yeğenleriniz için örebileceğiniz harika bir şapka. Satış için fikirler arıyorsanız çocuk şapka modelleri anlatımlı model tam sizlere göre. 51 cm baş çevresi için uygun bir şema hazırladık. Sayıları, tur sayılarını artırarak veya azaltarak istediğiniz yaş için örebilirsiniz.

Bu güzel şapka için aşağıdaki şemayı kullanıyoruz.

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 5

Şapka için diğer bölümlerin şeması da aşağıdaki gibidir.

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 1

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 2

En alttaki kare şema küpe süsü vermek için. Yuvarlak şema ise şapkanın önünde bulunan kısım için. Şapka için pamuklu ipler ve 3 mm tığ kullanılmış. En altta bulunan kaynak kısmında bulunan linkten videoya ulaşabilirsiniz.

Şapkayı görmek istiyor musunuz. Bitmiş halini merak ediyor musunuz. Hadi şimdi çocuk şapka modelleri anlatımlı örneğin son halini görelim.

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 10

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 7

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 6

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 3

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 4

Çocuk Şapka Modelleri Anlatımlı 11

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8479

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler