Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lora Şapka Yapımı

Bebek örgü modellerinden çok minnoş bir şapkanın yapılışını hazırladık. Sırada lora şapka yapımı var. Bebek bere modelleri olarak öreceğiniz şiş örgü şapka modellerinden. Lora şapka yapımı için haraşo örgü modellerini, yapraklı örnekleri, ajurlu örgü modellerini, kahve çekirdeği örgü modelini, zarif çıtı pıtı duran örgü modellerini kullanabilirsiniz. Bebek hırkalarından, bebek yeleklerinden, bebek battaniyesinden kalan iplerle bebek patikleri veya bebek şapkaları örebilirsiniz. Lora şapka yapımı ve diğer bebekler için ördüğümüz örgülerde pamuklu, keten, yünlü gibi doğal elyaflardan oluşan sağlıklı ipler kullanmayı tercih edin.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz bebek şapkalarından bahsedeceğiz. Tığ işi örgü ile hazırladığımız lora şapka modellerinden bir tarifle başlayacağız. Bebek şapkası yapımından bu tarife ulaşabilirsiniz. Bağcıklı bebek şapka modelleri galerisi ise birçok çeşitli modellerde lora şapkalardan oluşuyor. Bebekler için örmek isteyeceğiniz şapkalardan biri de şişle baykuş çocuk beresi yapımı olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni model lora şapka yapımını öğrenelim.

Lora Şapka Nasıl Örülür?

Her yaşta bebek için özellikle yeni doğan bebekler için örülecek güzel bir şapka hazırladık. Şişle örülen çıtı pıtı örgülerden oluşan kolayca öreceğimiz bir şapka. Bebeklere ördüğümüz hırkalara takım olarak lora şapkayı örebiliriz.

Lora Şapka Yapımı

Kolay lora şapka yapımı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen anlatıma geçelim. Son olarak anlatımı izleyip lora şapka yapımını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler