Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayıcıklı Atkı Bere Yapılışı

Son zamanların modası ayıcıklı örgü modelleri. Örgülerimizi tamamladıktan sonra ayrıca cep örüyor ve içine sevimli peluş ayıcık oyuncaklar yerleştiriyoruz. Peluş tavşanlar, peluş bebeklerde yerleştirebilirsiniz. Amigurumi oyuncaklar da yerleştirebilirsiniz. Örgü kazaklar, örgü süveterler, bebek yelekleri örüp cep ekleyerek örgü oyuncak modelleriyle süsleyebilirsiniz. Bugün örgü atkı modelleri ve örgü şapka modelleri örüyor peluş ayıcıklarla süslüyoruz. Hem erkek çocuklar için hem de kız çocuklar için örebilirsiniz. Eminim çocuklar bu sevimli şapkaları, atkıları çok sevecekler.

Bebek şapka modelleri, bebek atkı modellerinde çok güzel desenleri paylaştık. Kimini tığ işi örgülerle ördük kimini şiş örgülerle ördük. Mesela çocuk atkı modelleri tığla örülmüş ve örgü aplike modelleriyle süslenmiş örneklerden. Bebek atkı modelleri anlatımlı modellerde amigurumilerden, aplike modellerinden faydalanabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkan örgüler dünyanın en güzel örgü modelleri olacaktır. Hazırsanız hemen ayıcıklı atkı bere yapılışına geçelim.

Ayıcıklı Atkı Bere Nasıl Örülür?

Kız çocuklarına da erkek çocuklara da çok yakışacak örgülerden. Hem şapka örüyoruz hem de atkı örüyoruz. Videoda verilen ölçüler 2 -3 yaş için uyumlu. Sizler ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş çocuğunuz için örebilirsiniz.

Ayıcıklı Atkı Bere Yapılışı

Şapkalarınızda, atkılarınızda dilediğiniz peluş oyuncağı kullanabilirsiniz. Ayıcık, tavşanlar, kurbağalar, pandalar, bebekler…Hepsi çok yakışacaktır. Teknik olarak hepsi aynı örülüyor sadece ceplere yerleştirdiğimiz oyuncak farklılık gösteriyor. O halde videoya geçip ayıcıklı atkı bere yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler