Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Atkı Modelleri

Örgü modelleri ve yapılışlarından erkek çocuklar için, kız çocuklar için örgü atkı modelleri tarifi hazırladık. Gökkuşağı renklerinde, yıldızlı, bulutlu, çiçekli harika atkılar. Atkılarınıza takım olarak şapka modelleri de örebilirsiniz. İstediğiniz renklerde öreceğiniz kırmızı başlıklı kız şapkası çok beğeneceğiniz ve dilediğiniz renk düzenlerinde öreceğiniz bir model. Çocuk atkı modelleri olarak tilki atkı eldiven yapılışı da çok sevimli ve çocuklarda çok güzel duran bir model. Yapılışı şemalı anlatımlı bir model. Tığ işi örgü ile örülen bir atkı. Birazdan paylaşacağımız modelde yine tığ ile ördüğümüz örgülerden. Evde kalan ipleri değerlendirmek için atkıyı örebilirsiniz. Dilerseniz örgü çiçek modellerini, örgü bulut yapımı ve örgü yıldız yapımını çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Örgü süsleme sanatında, bebek örgü modellerini süslemede de kullanabilirsiniz. Hadi atkının ayrıntılarına geçelim.

Atkı Örnekleri

Alışılmışın dışında çok beğeneceğiniz ve çok güzel bir model yapılışı. Çocuk atkı modellerini istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Boyunu uzun tutarak genç kızlarınız içinde örebilirsiniz. Cıvıl cıvıl örgüleri seviyorsanız kendiniz içinde örebilirsiniz. Kolay örgü modellerinden. Güneş, çiçek, bulut ve yıldızlardan oluşan atkı. Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, mor renklerinde iplik, tığ gerekli olacak. Süslemeye göre de iplerinizi belirleyebilirsiniz. Beyaz ve siyaha ihtiyacımız olacak. Önce atkıyı örüyoruz. Daha sonra üzerine süslemeleri yapıyoruz. Hadi şemalara göz atalım.

Çocuk Atkı Modelleri 7

Çocuk Atkı Modelleri 8

Çocuk Atkı Modelleri 9

Çocuk Atkı Modelleri 10

Çocuk Atkı Modelleri 12

Çocuk Atkı Modelleri 13

Ponponların, yıldızların, bulutun ve gökkuşağının şemasını inceledik. Şimdi tüm bu şemaları kullanarak ördüğümüzde atkıların nasıl duracağını görelim.

Çocuk Atkı Modelleri

Çocuk Atkı Modelleri 1

Çocuk Atkı Modelleri 2

Çocuk Atkı Modelleri 3

Çocuk Atkı Modelleri 4

Çocuk Atkı Modelleri 5

Çocuk Atkı Modelleri 6

Çocuk Atkı Modelleri 11

Çocuk Atkı Modelleri 16

Çocuk Atkı Modelleri 15

Çocuk Atkı Modelleri 14

Çocuk Atkı Modelleri 17

Çocuk Atkı Modelleri 18

Kaynak : https://ladynweb.ru/raduzhnyj-sharf-kryuchkom-sxema.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler