Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Boyunluk Yapımı

Örgü boyunluk modelleriyle devam ediyoruz. Büyük küçük kadın erkek herkes için öreceğiniz boyunluk anlatımı hazırladık. Selanik örgü modelleri, yalancı saç örgü modelleri, değişik örgü lastik modelleri, 1 düz 1 ters lastik modelleri kullanarak çok kolay boyunluğu örebilirsiniz. Kolay örgü boyunluk yapımı boğazlı ve çok şık duruyor. Yabancı örgü modellerinden ve nasıl örüldüğü çok net anlaşılıyor. Ayrıca şiş örgü boyunluk modellerini örerken farklı şiş örgü artırma teknikleri öğreneceğiz. Üçgen olarak başlıyoruz artırarak istediğimiz boyutlara gelene kadar artırıyoruz. Daha sonra birleştirerek boğaz kısmına devam ederek örmeye devam ediyoruz.

Bu paragrafta örgü boyunluklar ve örgü atkılardan bahsedeceğiz. Şişle veya tığla ördüğümüz modellerden bahsedeceğiz. Şişle kadın boyunluk yapılışı hazırlamıştık. Örgü baktüs şal modelleri olarak da kullanabileceğiniz örneklerden. Yine tek renk veya batik iplerle örebilirsiniz. Boğazlı örgü boyunluk yapılışı hazırlamıştık. Kışın soğuk günlerinde sırtınızı ve göğüs kısmınızı sıcacık tutacak. Boyunluk dışında zamanınız kısıtlı ve atkı örmek istiyorsanız hemen bir günde atkı nasıl örülür projesine göz atabilirsiniz. Şimdi ise kolay örgü boyunluk yapımını öğrenmeye geçelim.

Şişle Kolay Boyunluk Nasıl Örülür?

% 30 yün % 70 akrilik bir iplikle örülmüş. Şiş olarak ise 5 mm kullanılmış. Ayrıca misinalı şiş kullanıyoruz. Birleştirme kısmı daha kolay olması için. Şişe 3 ilmek atarak başlıyoruz. Daha sonra artırmaları yapmaya devam ederek 20 cm olanak kadar örüyoruz. Daha sonra birleştirmeye geçiyoruz.

Kolay Örgü Boyunluk Yapımı

Boyunluğu tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık. Eğer sizde çok beğendiyseniz ve yapılışını merak ediyorsanız hemen alta geçip kolay örgü boyunluk yapımını örmeye başlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler