Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düğmeli Kolay Boyunluk Yapılışı

Kış aylarında, havalar soğuduğunda en çok kullandığımız aksesuarlardan biri. Örgü boyunluk modelleri. Yine güzel bir tarifle karşınızdayız. Kış aylarında boynumuz ve omzumuzu korumak için ördüğümüz kolay aksesuarlardan. Kimi zaman tığ işi örgülerle kimi zaman şiş örgü örnekleriyle boyunluklar ördük. Boyunluklar bana oldukça kullanışlı geliyor. Erkek örgü boyunluk modelleri, çocuklar için boyunluklar, kadın örgü boyunluk modelleri gibi herkese örülebilir. Aile fertlerinin hepsine örüp takım olarak kullanabilirsiniz. Ördüğünüz boyunlukları hediyelik fikirler olarak da düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza kendi ellerinizde ördüğünüz el emeği göz nuru ürünleri hediye etmekten daha güzel ne olabilir ki.

Bu paragrafta benzer şekilde örülmüş boyunluklardan bahsedeceğiz. Kolay örgü boyunluk yapımı şiş örgü örnekleriyle ördüğümüz kışın sıcacık tutacak modellerden. Boyunluğu kendim için öreceğim incilerle süslenmiş oldukça şık modellerden olsun diyorsanız incili örgü boyunluk yapılışına göz atabilirsiniz. Tığla kolay örgü boyunluk yapılışı çok seveceğiniz püsküllerle süslediğimiz modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi düğmeli kolay boyunluk yapılışını öğrenelim.

Düğmeli Boyunluk Nasıl Örülür?

Yan olarak ördüğümüz kalın ip ve kalın tığlar kullandığımız birkaç saat içinde tamamlayacağımız boyunluklardan bir tarif hazırladık. Boyunluğumuzu da düğmelerle süsledik. İnciler, broşlar kullanabilirsiniz. Sade bırakabilirsiniz.

Düğmeli Kolay Boyunluk Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi baştan sona anlatımıyla düğmeli kolay boyunluk yapılışını öğreneceğiz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler