Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Örgü Atkı Yapımı

Tığ işi örgü modelleri ile devam ediyoruz. Sırada erkek örgü atkı yapımı var. Kolay bir model. Genç delikanlılara çok yakışacak. Her yaşa göre örebileceğiniz bir atkı. Şiş örgü modelleri ile tığ işi örgü modelleri ile örgü modellerini çok örüyoruz. Kış için kullandığımız en güzel aksesuarlardan biri örgü atkı modelleri, örgü boyunluk modelleri diyebiliriz. Tabi örgü yelek modellerini, patik modellerini saymıyoruz. Bugün çok güzel ve kolay bir atkının yapılışını hazırladık. Sizde sevdiğiniz iplerle beğendiğiniz tığ işi örneklerle atkılar örebilirsiniz. Erkek atkı örgü modelleri için beğendiğiniz ipleri seçebilirsiniz. Erkek atkı bere örgü modellerini takım olarak örüp kullanabilirsiniz. Hatta yanına güzel bir örgü eldiven modelleri yapılışı da ekleyebilirsiniz. Erkek örgü atkı modelleri ve yapılışı için anlatıma geçelim. Bu güzel modeli hemen örmeye başlayalım.

Erkek Atkısı Örgü Anlatımlı

Eşinize, babanıza, kardeşinize kendi ellerinizle ördüğünüz örgülerden daha güzel hediye olabilir mi. Hediyelik fikirler olarak hazırlayabileceğiniz güzel bir örgü hazırladık. Popcornlar, fıstıklar, trabzanlar, önden batma – arkadan batma teknikleri ile güzel tasarımlar yapabilirsiniz. 6 mm tığla örülmüş bir atkı. % 100 akrilik bir iplik kullanılmış. 270 zincir çekilerek başlıyoruz. Uzun olarak örüyoruz. İsterseniz kısa kenardan da başlayabilirsiniz.

Erkek Örgü Atkı Yapımı 1

Erkek Örgü Atkı Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Kolay tığ işi tekniklerle birkaç günde bitirebileceğimiz bir atkı. Sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Erkek örgü atkı yapımı için hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

Erkek Örgü Atkı Yapımı 2

 

Kaynak : https://yarnutopia.com/2015/11/08/the-gentlemans-scarf/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler