Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı

Örgü boyunluk modellerine yepyeni bir tarif daha ekliyoruz. Sırada boğazlı örgü boyunluk yapılışı var. Şiş örgü örnekleriyle örülmüş boyunluk modellerini büyük küçük herkes için örebilirsiniz. Çok kullanışlı ve kışın soğuk günlerinde sizleri sıcacık tutacak modellerden. Örgü atkı modellerini kullanmayı sevmeyenler ama boyunlarını göğüs kısmını sıcak tutmak isteyenler için çok kullanışlı bir model. Benzer modelleri yine daha önce örmüştük. Tığ işi örgülerle şiş örgülerle ördüğümüz boyunluklarımız var. Mesela örgü motif modelleriyle örülmüş motifli örgü roba yapılışı boyunluk olarak veya alt kısmını tamamlayarak kazak, süveter gibi modellerde de kullanılacak örneklerden. Tığla kolay örgü boyunluk yapılışı yine benzer modeller arasında. Tamamlandığında çok güzel duruyor. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı olarak videodan öğrenelim.

Şişle Boyunluk Nasıl Örülür?

Çok hoş bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Pirinç örgü modeli, saç örgü modeli, haraşo örgü modeli veya beğendiğiniz şiş örgü örnekleriyle öreceğiniz muhteşem bir model. Hatta bu örneğin ön kısmını ve arka kısmını uzatarak ve yanlarına bağcık ekleyerek örgü süveter modellerine çevirebilirsiniz. Yanları bağcıklı süveter modelleri de şuan çok popüler.

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı 3

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı 4

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı 5

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı 6

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı 2

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı 1

Boğazlı Örgü Boyunluk Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Hem de çok kullanışlı. Şimdi bu güzel modelin detaylı yapılışını öğrenelim. Tüm detaylarıyla boğazlı örgü boyunluk yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler