Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boyunluk Nasıl Örülür Açıklamalı

Boyunluk nasıl örülür  güzel ve kolay bir model yapılışı hazırladık. Şal olarak, boyunluk olarak örüldüğünde çok güzel duran ve çok kısa sürede bitirip kullanabileceğiniz bir model. Boyunluk modellerini kışın çok kullanıyoruz. Yazlık iplerle örüp yazında kullanıyoruz. Serin akşamlarda omuzlarımızı örtmek için. Örgü boyunluk modelleri için videodaki modelde nako vals kullanılmıştı. Siz her çeşit iple örebilirsiniz. Tek renk ile de örüldüğünde güzel duruyor. Boyunluk modellerinde anlatımlı olarak paylaştığımız birçok örnek var. Son paylaştığımız modeller arasında çiçekli boyunluk yapımı var. Şiş yerine tığ ile boyunluk yapımını da tercih edebilirsiniz. Birçok anlatımlı modelin tarifini önceki yazılardan bulabilirsiniz.

Boyunluk Nasıl Yapılır?

Birçok renkle örülmüş örneklerini inceleyeceğiz birazdan. Sizde bu renklerden fikir edinerek örgülerinizde kullanabilirsiniz. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı olarak videoda yer alıyor. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu model için 2 adet ip gidiyor. Eğer aralardaki ilmek sayılarını ve boyunluğun boyutlarını büyütürseniz ip sayısı değişecektir. Bu model için tek renklerde kullanılıyor. Bana sorarsanız renkli, batik iplerle örülen modeller daha güzel olmuş. Model bayanlar için uygun. Videodaki ölçülerde örüldüğünde kız çocukları, genç kızlarda kullanabilirler.

Şimdi aynı sayılarda ve ilmek sayıları çoğaltılarak yapılan aynı teknikle örülen çeşitli renklerdeki boyunluklara bir göz atalım.

Harika duruyorlar değil mi. Üstelik örmesi de kolay. Birçok farklı iple boyunluğu örebilirsiniz. Ve keyifle kendi ellerinizle ördüğünüz örgünüzü kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Kendi ellerinizle ördüğünüz ömür boyu unutulmayacak muhteşem bir hediye. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı modeli izliyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler