Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kadın Boyunluk Yapımı

Şiş örgü modelleri ile kolay ve çok şık duran bir boyunluk tarifi hazırladık. Kadın boyunluk yapımını genç kızlarınız için, küçük çocuklarınız için istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Şiş ile boyunluk yapımını sizlere videolu olarak hazırladık. Model oldukça kolay. Sonda artırmalar, başta ilmek kesmeler yaparak ördüğümüz boyunluğu çok seveceksiniz. Yeni modellerden birçok tarifimiz var. Mesela fular olarak, boyunluk olarak örüp kullanabileceğiniz çok kolay bir tarif daha var. Örgü gül zinciri yapılışı her yaşa hitap ediyor. Bere modelleri ile takım olarak öreceğiniz süper kolay bir model daha var. Yıldız örgü boyunluk yapılışı. Angora iplerle ördüğümüz bir model. Beresi de harika oluyor. Kolay boyunluk yapımından bahsedelim biraz. Hemen yapılışına geçelim.

Şiş ile Boyunluk Yapımı

Nako vals ile örülen çok güzel bir boyunluk. Boru gibi, kaburga gibi duruyor. Tek renk iplerle de çok güzel duruyor. Orta kalınlıkta her tarz iple örebilirsiniz.

Kadın Boyunluk Yapımı

Kadın Boyunluk Yapımı 1

Kadın Boyunluk Yapımı 2

Boyunluğumuz bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ölçülerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Düz örgü ve ters örgü ile örülen bir boyunluk. Örgüye yeni başlayanlar da modeli çok rahat bir şekilde örebilirler. Püsküller, boncuklar yapabilirsiniz uç kısımlara. Püskülü modeldeki gibi sık yerleştirebilirsiniz veya sadece uçlara yapabilirsiniz.

Boyunluğumuzu inceledik. 3 ilmek ile başlıyoruz ve videodaki gibi artırmalar ve eksiltmeler ile boyunluğa şekil veriyoruz. Şimdi nasıl yapıldığını detayları ile videodan izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler