Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kalın İple Boyunluk Örgü Modelleri

Çok kalın iplerle kolay boyunluk modelleri örüyoruz. Kendimize, kızımıza. Eşimize, oğlumuza. Kime isterseniz. Bu tarz kalın ipler birçok markada var. Ama biraz pahalı. Ama ömürlük kullanılıyor. Sevdiklerinize hediyelik fikirler içinde çok güzel bir model. Örgü boyunluk modelleri bana atkı modellerine göre daha kullanışlı geliyor. Özellikle çocuklarda. Kolay atkı yapımı örgü modelleri için kalın farklı ipleri de kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kullanacağınız her ipte ölçüler farklı olacaktır. Ahududu atkı yapılışı da değişik ve gösterişli modelleri sevenler için muhteşem. Kalın iple boyunluk örgü modelleri için de ahududu örneğini kullanabilirsiniz.

Örgü Boyunluk Yapımı Örnekleri

200 gr ( 80 m ) iplik ve 15 mm şiş kullanıyoruz. Ve daha sonra pirinç örgü modelini kullanıyoruz. Haraşo örgü modeli uygulaması veya farklı beğendiğiniz bir örgü çeşidini ide kalın iple boyunluk örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Kalın İple Boyunluk Örgü Modelleri 2

Malzemelerimizi gördük. Şişe 15 ilmek atarak başlıyoruz. Ve 1 düz 1 ters olarak örüyoruz. Arka sırada ise düz üzerine ters, ters üzerine düz örüyoruz. Birazdan videolu olarak göreceğiz. İstediğiniz uzunluğa gelene kadar örebilirsiniz. modelde 70 cm olana kadar örülmüş. Ve iki uç birbirine dikerek birleştirilmiş.

Kalın İple Boyunluk Örgü Modelleri

Boyunluğun yapılışı bu kadar. Oldukça kolay. Ve şimdi pirinç örgü nasıl yapılır videolu olarak görelim.

 

Dilediğiniz renklerde öreceğiniz şık bir boyunluğunuz olacak. Sevdiklerinize, kızınıza ve kendinize örebilirsiniz.

Kalın İple Boyunluk Örgü Modelleri 1

Kaynak : http://strikky.ru/cnud-dlya-devochki-iz-ochen-tolstoj-pryazhi-vyazanyj-spicami/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler