Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İki Renkli Selanik Boyunluk Yapımı

Daha önce sizlere selanik örgü modeli yapılışını vermiştik. Aynı yazı içerisinde iki renkli örgü modelleri selanik yapılışı da var. Bugünse selanik örgü modelinden boyunluk yapıyoruz. İki renkli olarak. Nasıl yapıldığını sizlere yine videolu olarak vereceğiz. Eşlerinize, oğullarınıza örebilirsiniz. Çok güzel bir model. Bende eşime daha önce tek renk olarak alizenin bir ipinden örmüştüm. Çok güzel her örgüye yakışıyor. Selanik örgü yelek modellerinde, selanik örgü bebek hırkası modellerinde ve birçok örgüde kullanılıyor. Çok sık örülen , kolay ve güzel bir model. İki renkli örgü modelleri ve yapılışlarını birçok örgü modelinizde kullanabilirsiniz. Sitemizde daha fazla anlatımlı örgü modelleri ve yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

İki Renkli Selanik Boyunluk Nasıl Örülür ?

Modelde % 50 yünlü % 50 akrilik iplik kullanılmıştır. Sizde aynı özellikte iplerle örebilirsiniz. Ve 4 mm şiş ile örülmüştür. Genişlik 25 cm uzunluk 120 cm olacak şekilde örülmüştür. Sizler istediğiniz uzunlukta örebilirsiniz. Boyunluğu dairesel şekilde örüyoruz. Nasıl örüldüğünü, modelin nasıl yapıldığını videolu olarak görebilirsiniz. İsterseniz düz bir şekilde örüp iki ucu birbirine dikerek bişleştirebilirsiniz. Gri ve sarının uyumu çok beğeniyorum. Birçok örgü modelinde çok şık duruyor. Bebek battaniyesi modellerinde de çok kullanılıyor. Şimdi boyunluk modelinde nasıl durduğunu görelim.

Videolu, İki Renkli Selanik Boyunluk Yapımı 2

Videolu, İki Renkli Selanik Boyunluk Yapımı 1

Videolu, İki Renkli Selanik Boyunluk Yapımı

Düz örerek ve dikerek yapabilirsiniz boyunluğu. Videoda dairesel şekilde nasıl yapıldığını göreceksiniz. İşte sizlere videolu anlatım. Sevdiğiniz renklerle kombin yaparak çok şık boyunluklar, atkılar, şapkalar örebilirsiniz.

Kaynak : http://modnoevyazanie.ru.com/vyazanie-spicami-dlya-zhenshchin/muzhskoy-snud-v-tehnike-briosh/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler