Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Delikli Örgü Modelleri Yapımı

Sizler için çok güzel bir video hazırladık. Örgüye yeni başlayanlar arkadaşlarımızı da düşünerek çok şık delikli örgü örnekleri ile ilgili güzel bir video hazırladık. Bu modeli birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Ajurlu bebek örgü modelleri anlatımlı olarak kullanabilirsiniz. Yelek modelleri, battaniye modelleri, bebek örgü hırka modellerine çok yakışacak bir örnek. Kendiniz için yapacağınız yelek , hırka , bluz modellerine de çok yakışacak bir örnek. Biz bu örnekle daha önce delikli boyunluk modeli yapılışı yapmıştık. Sizlerde yapılışını merak ediyorsanız önceki yazımızdan daha detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. Ve birçok örgü modelinizde kullanabilirsiniz. Ajurlu örgü modelleri sevenler ve vazgeçemeyenler için çok şık ve çok kolay bir model.

Basit Ajurlu Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Modelin yapılışı oldukça kolay. Dikkat etmeniz gereken tek konu şişe tek sayıda ilmek atmak. Ve videoyu izleyerek modeli uygulamak. Birçok örgünüzde kullanabilirsiniz. Az öncede belirtmiştik. Ajurlu yelek modellerinde de çok şık duracaktır. Düz örgü ile yapılan bir örnek. Ve ajurlar şişe iplik dolayarak yapılıyor.

Model videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmış . Aklınıza takılan bir yer olursa sorabilirsiniz. Sizde modeli uyguladığınız örgü modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Hem bizlere , hemde takipçilerimize örnek olacaktır. Şimdi modelin yapılışını görelim. Çok şık bir model. Tüm örgülerinize gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler