Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yakalı Kız Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yelek modellerine kızlara çok yakışacak bir modelin yapılışını hazırladık. Yakalı kız bebek yeleği yapılışı. Bebek haberini aldıktan sonra torun haberini aldıktan sonra hemen bebek yelelerini, bebek patiklerini, bebek battaniyesini örmeye başlarız. İlk olarak bebekler için bunlar örülür. Daha sonra bebek hırkaları, bebek pantolonları, bebek elbiseleri gelir. Renk renk desen desen en güzel bebek yelek modellerini öreriz. Yeni doğandan başlayıp büyüyene kadar öreriz. Genç kız genç delikanlı olduklarında da yine örmeye devam ederiz. Hatta çeyizlik örgü modelleri olarak çocuklarımızın, torunlarımızın çeyizlerine en güzel örgüleri öreriz. Bugün bebeklikten başlıyoruz. En güzelinden bebek yelekleri örüyoruz.

Bebek yeleği yapımı için ip çeşitliliği örmek isteyeceğimiz örnek çeşitliği oldukça fazla. Fıstıklı bebek yeleği yapılışı, cepken bebek yelek modelleri, saç örgülü bebek yelekleri, ajurlu yaprak desenli bebek yelekleri örüyoruz. Tığla veya şişle en güzel modelleri örüyoruz. Şimdi öreceğimiz modeli şişle örüyoruz. Anlatım ise Türkçe. O halde hemen yakalı kız bebek yeleği yapılışına geçelim.

Yakalı Kız Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Kız bebekleri için örneğiyle modeliyle çok güzel duran bebek yeleği yapılışı hazırladık. Bebek yeleği önden düğmeli ve yakalı. Yakalı kız  bebek yeleği yapılışı tamamlandığında çok güzel duruyor. Hatta bu modelin alt etek ucunu biraz daha uzatarak bebek örgü elbise modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Yakalı Kız Bebek Yeleği Yapılışı

Çok güzel değil mi. İnci tanelerimize incili düğme örüyoruz. Kıymetlilerimiz soğuk günlerde üşümesinler. Bu yüzden en güzel yelekleri, hırkaları örmeye devam edelim. Bunun için hemen videoya geçip yakalı kız bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler