Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yeleği Yapımı

Bebek yeleklerinden çok hoş bir model anlatımı hazırladık. Bebek yeleği yapımı. Kullanmayı en çok sevdiğiniz bebek yelek modellerinden biri olacak. Örgü yelek modellerine takım olarak çok şık örgü çıtçıt toka modelleri, örgü patik modelleri örebilirsiniz. Yelekten kalan parça ipleri bu şekilde değerlendirmiş oluruz. Bebek yeleği yapımının içine örgü jile modelleri örebiliriz. Örgü etek modelleri örebiliriz. Çok şık takımlar örebiliriz. Takım örmek isteyen ve model arayanlar 48 tane örgü bebek takımları ve modellerine bir göz atabilir. Galeride çok hoş modeller var. Örgü elbiseli takımlar, örgü tulum modellerinden takımlar, erkek bebek örgü modellerinden yeni takımlar var. Sizlere çok güzel fikirler verecektir. Kolay erkek bebek yeleği yapılışı paylaşmıştık. Takımlarınıza yelek örneği olarak düşünebilirsiniz. Yeleğin altına şık bir örgü bebek pantolon, örgü bebek patik örebiliriz. Bebek tulumu da çok hoş olacaktır. Bebek örgü örneklerinden bir yelek tarifi daha hazırladık. Birçok şekilde farklı örgülerle birlikte kullanılabilir. Hadi nasıl örüldüğüne geçelim.

Bebek Yeleği Anlatımlı Yapımı

1 – 1, 5 yaş için uyumlu bir yelek. İlmek sayıları ayarlanarak her yaşa her aya uyarlanarak örülebilir. İplik olarak kartopu baby natural cotton tercih edilmiş. Şiş olarak ise 3,5 mm kullanabilirsiniz. Yakadan başlama bebek yeleği yapılışında bu ip ve 1 – 1,5 yaş için 74 ilmek atarak başlıyoruz.

Bebek yeleği yapımı bittiğinde nasıl görünüyor yakından inceleyelim.

Bebek Yeleği Yapımı

Bebek Yeleği Yapımı 3

Bebek Yeleği Yapımı 4

Bebek Yeleği Yapımı 1

Bebek Yeleği Yapımı 6

Bebek Yeleği Yapımı 7

Bebek Yeleği Yapımı 2

Bebek Yeleği Yapımı 5

Bebek Yeleği Yapımı 8

Çok güzel görünüyor değil mi. Ajurlu örgü modellerinden uyarlanmış şahane bir yelek. Şimdi nasıl örüldüğünü izleme vakti.

Kaynak : https://www.instagram.com/elisihobidunyasi_23/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler