Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tunus İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yelek modellerinde örmesi kolay duruşu olay örgü yelek modelleri anlatımıyla devam ediyoruz. Tunus işi bebek yeleği yapılışı. Hem kız bebek yelek modelleri hem de erkek bebek yelek modelleri olarak örebilirsiniz. Detaylı yapılışını Türkçe videolu olarak izleyeceğiz. Bebek yeleklerini sade, iki renkli veya çok renkli olarak örebilirsiniz. Beğendiğiniz tunus işi örnekleri yeleklerde kullanabilirsiniz. İki renkli örgü bebek yelek modellerinde üst kısımda düz tunus işi alt kısımda ise modelli, örnekli tunus işlerini kullanabilirsiniz.

Bugüne kadar çok güzel  çok hoş yelek modellerine değindik. Kimini tığ işi olarak ördük kimini şiş örgü örnekleri olarak ördük. 270 den fazla model anlatımı hazırladık. Çoğu videolu anlatımlı. Hepsini inceleyerek çocuklarınıza, torunlarınıza örebilirsiniz. Düz modeller örüp dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Örnekleri modelleri çalışabilirsiniz. Tığ işi ve şiş örgü modellerini bir arada kullanarak yepyeni tasarım modeller çalışabilirsiniz. Gelelim şimdi tunus işi bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Tunus İşi Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Hem kız bebekler için hem de erkek bebekler için öreceğimiz çok hoş bir model. Tunus işi ile yeleğimizi örüyoruz. Düz olarak örüldüğü için de yeleğin üzerinde küçük süslemeler yapabilirsiniz.

Tunus İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Tunus İşi Bebek Yeleği Yapılışı 1

Gelelim şimdi bu güzel yeleğin yapılışını öğrenmeye. Hazırsanız videoya geçiyor tunus işi bebek yeleği yapılışını izliyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler