Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün erkek bebek yelek modellerine bir örnek hazırladık. Şiş örgü modelleriyle örülmüş şal yaka örgü modellerinden. Düğmeli bebek yeleği yapılışı için sizde sevdiğiniz şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Haraşo örgü modeli her örgüye yakışıyor. Yine haraşo örneğiyle yapılmış harika bir yelek. Erkek bebek yelek anlatımlı olarak hazırlanan modelde istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Erkek yelek modelleri bebekler için hazırlandı. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş için örülebilir. Yelek modeli duruşu çok güzel duruyor. Kol eklemesi yaparak örgü hırka modelleri, örgü ceket modelleri olarak da örüp kullanabiliriz. Erkek çocuklarında süveter de çok güzel duruyor. Erkek çocuk süveter modelleri ile ilgili galeri hazırlamıştık. İnceleyebilir çocuklarınıza örebilirsiniz.

Erkek Bebek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı

Şişle hazırladığımız erkek bebekler için güzel bir yelek tarifi hazırladık. Farklı renklerle her yaş için örülecek güzel bir model. Hatta daha büyük örerek yetiştin erkekler içinde örülebilir. Örgüye yeni başlayanlar ve yavrularına, torunlarına yelek örmek isteyenler için örülmeye değer. İp olarak nako elit baby ip kullanılmış. Renk kodu ise 10665. Şiş olarak ise 3,5 mm kullanıyoruz. Yelek 1 yaş için uygun.

Yeleğin arka kısmı için 70 ilmek atarak başlıyoruz. Arkada sadece haraşo örgü modeli örüyoruz. Önler için ise 43 ilmekle başlıyoruz.

Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı 1

Kolay Erkek Bebek Yeleği Yapılışı

Kolay erkek bebek yeleği yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Hemen aşağıda bulunan videodan yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler