Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Bebek Yelek Anlatımlı

Bebek yelek modellerinde harika bir model. Erkek bebek yelek anlatımlı örneği için pirinç örgü modeli kullanıyoruz. Bebek yelekleri için çeşitli ipleri kullanabilirsiniz. Bebe yünleri, akrilik ipler kullanabilirsiniz. Çok şık bir örnek. Çıtır çıtır olmuş. Pirinç örgü modeli çok güzel ve oldukça kolay bir örnek. Birçok modele de yakışıyor. Battaniyeler, hırkalar, kazaklar, yelekler… Birçok model örüyoruz. Erkek yelek modelleri bebekler içinde ilmek sayılarını ayarlayarak küçük çocuklara örebilirsiniz. Erkek bebek giysileri gömlek üzerine kullanabilirsiniz. Erkek bebek yelek anlatımlı model detaylarını görelim.

Erkek Bebek Yeleği Anlatımlı

4 yaştan 12 yaşa kadar erkek bebek yelek anlatımlı modelin ölçüleri mevcut. Şık ve pratik kolay bir şekilde öreceğiniz yelek V yakalı. Çubuk düğmelerle tamamlanmış yelek. Tabi siz istediğiniz düğmeleri kullanabilirsiniz. İplik 2 kat yapılarak pirinç örgü örülmüş. Yeleğin yan taraflarına deri şeritler, süet şeritler dikebilirsiniz. Erkek bebek yelek anlatımlı modelde pamuklu iplik kullanılmış.

Şemada 4 yaştan 12 yaşa kadar cm ölçüleri var. İlk renk 4 yaş, 2. renk 6 yaş, mavi renk 8 yaş, sarı renk 10 yaş, yeşil renk 12 yaş ölçülerini belirtiyor.

Erkek Bebek Yelek Anlatımlı

Arka kısım 55 ( 61, 65, 71, 77 )ilmek ile başlanmış. Ön kısımlar için 29 (33, 35, 37, 41) ilmek atılmış. Daha detaylı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Tüm parçaları bitirdikten sonra yan parçaları omuz parçalarını dikelim. Eğer yanlara şerit dikmek istiyorsanız yeleğin dikişlerine şeritleri dikelim. Sol ön kısımdan ilmekleri toplayalım pirinç örgü örelim ve burada düğmeler için ilikleri açalım.

Kaynak kısmından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Erkek bebek yelek anlatımlı model bittiğinde şahane oluyor.

Erkek Bebek Yelek Anlatımlı 1

Kaynak : https://www.femmeactuelle.fr/deco/loisirs-creatifs/tricot-gratuit-le-gilet-sans-manches-point-de-riz-2080216

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler