Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İncili Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek yeleklerinden güzel bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada incili bebek yeleği yapılışı var. Kız bebekler için örülmüş incili, örümcekli yelek çok hoş duruyor. Kızlar incili, boncuklu örgüleri, kıyafetleri çok seviyorlar. Bebek yelek yapılışı anlatımlı örnek Türkçe videolu olarak hazırlandı. Türkçe olduğu için hepimiz rahatlıkla örebiliriz. Yabancı örgü modellerinden örgü modellerini örerken ellerini takip ederek örüyorduk. Türkçe videolu modelde rahatça örebiliriz. Küçük bebekler için uygun bir yelek değil. Yaka kısmında veya kol kısmında inciler uygulayabiliriz. Yeni doğan bebekler sürekli uyudukları için inciler onları rahatsız edebilir. Dantel yelek yapımı örneği trabzan ve örümceklerle ördüğümüz kolay örgülerden. İncili bebek yeleği yapımından tamamen incileri iptal ederek de örebilirsiniz. Son model bebek yeleklerini örerken uygun yerlere küçük boncuklar, inciler, renkli boncuklar ekleyebiliriz. Şimdi yeni model yumuşacık yeleğin yapılışına geçelim.

İncili Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

İncili bebek yelekleri anlatımlı olarak hazırladığımız tariflerden. Bebek yelek modellerinde büyük bebekler için ördüğümüz bebek yeleklerinde inciler kullanabiliriz. Düz örgüler örüp üzerini nakışlarla, örgü aplikelerle süsleyebiliriz. Yakalı ve kollarında desen uygulamasıyla örülmüş çok hoş bir model.

İncili Bebek Yeleği Yapılışı

İncili Bebek Yeleği Yapılışı 1

İncili bebek yeleği yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok hoş değil mi. Lif ipiyle, bebe yünleriyle kolayca öreceğimiz örgülerden. Hemen detaylarıyla incili bebek yeği nasıl örülür izliyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler