Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı

Videolu anlatımla her yaşa uygun olarak örebileceğimiz incilerle süslediğimiz harika yelek tarifi hazırladık. Zikzak bebek yeleği. Bu modeli daha önce görmüşsünüzdür. Peki bu şeklide süslemek hiç aklınıza geldimi. Bence şahane olmuş. Sizce nasıl olmuş. Bebek yeleklerinde uygun olan yerlere dilediğimiz süslemeleri yapabiliriz. Eminim çok güzel olacaktır. Kanaviçeler, el nakışları, düğmeler, örgü aplike modelleriyle harika süslemeler yapabiliriz. Dantel kenar oyası modelleri ile süslemeler yapabiliriz. Son model bebek yeleklerine çevirebiliriz. Bebek örgü yelek modelleri anlatımlı videolu olarak var. Zikzak bebek battaniyesi daha önce örmüştük. Aynı tarzda örgü yelek modellerine çevrilerek örülüyor. Bebek yelek yapılışı anlatımlı model için bebe yünleri veya sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipler varsa onlarla renk renk çizgili örebilirsiniz. Bebek yelek yapılışı kolay modelin detaylarına geçiyoruz.

Bebek Yelek Yapılışı Video

İnci düğmeler, yakasında inci süslemeler, etek uçlarında, kollarında ve yakada dantellerle süslenmiş şahane bir yelek. Pembeler, sarılar, maviler, yeşiller, morlar… Her renk ile örüldüğünde muhteşem duracak bir örnek. 2,5 mm tığla penye pamuklu iple örülmüş yeleği çok seveceksiniz. Yeleğin uzunluğunu istediğimiz gibi ayarlayabilir örgü elbise modellerine çevirebiliriz. Kolları uzatarak örgü hırka modellerine çevirebiliriz. Biraz bebek yelek yapılışı anlatımlı modeli yakından inceleyelim.

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı 3

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı 4

Çok güzel görünüyor değil mi. Pembe ve lila renklerle örülmüş aynı modelde iki yelek.

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı 4

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı 2

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı 1

Bebek Yelek Yapılışı Anlatımlı 5

Hazırsanız gelin şimdi birlikte yeleğin yapılışını izleyelim. Çocuklarımıza, torunlarımıza örelim. Hediyelik fikirler olarak örelim. Satış yapıyorsak güzel modeli kaçırmayalım.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8015

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler