Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Modelleri Şiş

Çıtı pıtı örgü modellerinden harika bir örnek daha. Şiş örgü modelleri sevenler burada mı. Çok güzel bir örnek hazırladık sizler için. Bebek örgü modellerinde kullanacağınız, bayan örgü yelek modellerinde, boyunluk modellerinde, şapka modellerinde ve daha birçok örgüde kullanacağınız çok çok güzel bir örnek. Tarifi videolu anlatımlı bir model. Sizlerle en güzel örgü modellerini buluşturmaya devam edeceğiz. Kışa hazırlık olarak torunlarınıza hırkalar, atkılar, kazaklar, şapkalar örmek istiyorsanız bu örneği kullanabilirsiniz. Haraşo örgü modellerinden de çok güzel şapkalar yapabilirsiniz. Haroşa örgü nasıl örülür modelleri güzel bir örneğin tarifini sizlere hazırlamıştık daha önce. Ahududu örgü çocuk hırka yapılışı da çok güzel bir örnek. Kızıma hırka örmüş ve örerken de sizlerle yapılış aşamalarını sizlerle paylaşmıştım. Bunun gibi daha fazla hobi dünyasına ait anlatım için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Gelelim şimdi asıl konumuz olan kolay örgü modelleri şiş örneğine.

Kolay Örgü Modelleri Anlatımlı

Şiş ile yapılmış çok güzel bir örnek. Bebek örgülerine çok yakışacak bir model. Bebek battaniyesinde de kullanabilirsiniz. Model 4 ve katlarından oluşuyor. + 1 kenar ilmeği atarak başlıyoruz. Modeldeki gibi 21 ilmek atarak başlayabilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri Şiş

Örneğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecektir. Şimdi nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde görelim. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler