Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya Motif Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerinden muhteşem bir motif örneği daha. Hazırlayın beyaz, sarı ve yeşil iplikleri. Papatya motif bebek battaniyesi yapılışını öğreniyoruz. Çocuklarımıza, torunlarımıza çiçekler açtıran battaniyeyi örüyoruz. Çeşit çeşit desenlerde renk renk battaniyeler ördük bugüne kadar. Hepsi çok sevildi hepsi çok beğenildi. Az sonra paylaşacağımız modelde aynı şekilde çok sevilecek çok örülecek örneklerden biri olacak. Motifi sadece bebek battaniyesinde değil farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Örgü çanta modellerinde, örgü suluk kılıfı modellerinde, örgü kese modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü şapka modellerinde kullanabilirsiniz. Hepsine çok yakışacaktır. Benim aklıma gelen modeller bunlar. Sizce papatya motifle battaniye dışında neler örülebilir. Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Tığ işi örgü modellerinde tığla örülmüş bebek battaniye modellerine değinecek olursak örgü ayıcıklı battaniye yapılışı çok hoşunuza gidecek. Mutlaka incelemelisiniz. 3d popcorn bebek battaniyesi yapılışı ise bütün örülen örneklerden. Ortadan başlayıp dışa doğru genişleyerek ilerliyor. Son olarak yine çiçekli bir motiften bahsedelim. Gelincik motifli battaniye yapılışı. Şişle örülen battaniyeler, tığla örülen battaniyeler, firkete battaniye modelleri gibi birçok örneğin yapılışına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz.

Papatya Motiften Battaniye Nasıl Örülür?

Pamuklu ipler veya merserize ipler kullanılarak örülmüş şahane bir örnek. Kare motifli içinde çiçeği olan battaniye motifi. 3 boyutlu örgü modellerinden. Bu modelle sizce banyo paspası nasıl olur. Aynı renkler veya farklı renkleri kullanacağız. Sonra farklı kalınlıkta bir ip seçeceğiz. Sonra battaniye değil de paspas öreceğiz. Güzel olmazmı.

Papatya Motif Bebek Battaniyesi Yapılışı

Evet motifi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. İster son turda sık iğnelerle birleştirebilir yada dikerek birleştirebilirsiniz. Son olarak ise papatya motif bebek battaniyesi yapılışını videodan öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler